Wzbogacenie oferty o produkty konopne może się opłacić

Data dodania: 29 sierpnia 2022
Kategoria:

Aurati Hemp to nowy koncept firmy Wojtex, która posiada wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu sieci franczyzowych z różnych branż. Tym razem jest on dedykowany przedsiębiorcom, którzy chcieliby poszerzyć swoją ofertę o sprzedaż produktów na bazie konopi.

W ofercie Aurati Hemp znajdują się olejki, produkty dla zwierząt, kosmetyki, waporyzatory oraz produkty spożywcze. Firma Wojtex posiada własny sklep internetowy www.auratihemp.pl. Chce jednak również budować sieć punktów stacjonarnych, w których będą oferowane te produkty. Firma poszukuje dystrybutorów posiadających już własne sklepy lub placówki usługowe, w których mogą zaoferować klientom dodatkowo produkty marki Aurati Hemp.

Asortyment Aurati Hemp doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak: gabinet lekarski, sklep zielarski, apteka, siłownia, klub fitness, studio urody lub tatuażu, gabinet weterynaryjny, gastronomia, a także wiele innych – mówi Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex. - W ramach współpracy z Aurati Hemp, dystrybutor może liczyć na korzyści w postaci rabatu na start, możliwość skorzystania z trzech progów zakupowych, brak narzuconej kwoty pierwszego zatowarowania, szkolenie handlowe, dostęp do hurtowego panelu zamówień, licencję na używanie znaku towarowego, wsparcie merytoryczne i techniczne w kwestii uruchomienia sklepu internetowego, zapewnienie bieżącej pomocy i konsultacji, możliwość wprowadzenia do biznesu półki sprzedażowej z najlepszej jakości certyfikowanymi produktami – wylicza Goduński.

Dystrybutor produktów Aurati Hemp zarabia na marży od zakupionych towarów w jednym z progów zakupowych. Firma posiada trzy pakiety uzależnione od wartości zakupionych produktów. Przy zakupie produktów dystrybutor może liczyć na rabat w wysokości nawet 54%. Warunkiem współpracy jest wyłączność na produkty z danej kategorii, co oznacza, że dystrybutor nie powinien oferować w swoim punkcie produktów konopnych innych marek. Obecnie firma pracuje nad otwarciem pierwszych punktów dystrybucyjnych.

Firma Wojtex doskonale znana jest przede wszystkim w branży gastronomicznej, gdzie od lat rozwija takie sieci franczyzowe jak Biesiadowo, Western Chicken, Western Tortilla, Speedy Romano, Amori Pomodori czy najnowsza – Pączki Mamy. Firma jest również właścicielem i franczyzodawcą konceptu sklepu z zabawkami Toy Planet. W tym roku rozpoczęła zaś rozwój sieci dystrybucji produktów konopnych pod marką Aurati Hemp. Branża produktów konopnych cieszy się w ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram