Wojtex rozwija sieć restauracji Amori Pomodori

Data dodania: 18 sierpnia 2023
Kategoria:

Klasyczna kuchnia włoska nie wychodzi z mody. Sieć Amori Pomodori charakteryzuje się wystrojem w klimacie słonecznej Italii oraz serwuje potrawy przyrządzane według tradycyjnych włoskich receptur. Liczy już 5 lokali i poszukuje kolejnych franczyzobiorców.

Twórcą konceptu Amori Pomodori jest firma Wojtex, która stoi za sukcesem sieci Biesiadowo. O ile Biesiadowo (ok. 100 lokali) serwuje pizzę w lokalach klimatem nawiązujących do staropolskiej biesiady, o tyle Amori Pomodori stara się wiernie oddać włoski klimat.

Sieć Amori Pomodori powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na dobrą, klasyczną i oryginalną włoską kuchnie. Stanowi to mocną podstawę do rozwoju i sukcesu konceptu – mówi Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex.

Sieć włoskich pizzerii Amori Pomodori obejmuje obecnie 5 lokali, do końca bieżącego roku mają powstać kolejne dwa. Wszystkie są prowadzone przez franczyzobiorców.

Koszt inwestycji w otwarcie takiej restauracji zaczyna się od 97 tys. zł netto. Lokal powinien mieć ok. 100-150 mkw. (minimalna powierzchnia to 70 mkw.). Wojtex zapewnia swoim franczyzobiorcom dostęp do centrum dystrybucyjnego, szkolenia, projekt aranżacji lokalu, bezpłatne działania marketingowe. Mogą oni liczyć na wsparcie zarówno podczas rozpoczynania działalności, jak i później przez cały czas jej prowadzenia. Franczyzodawca w trakcie współpracy pobiera opłatę franczyzową w wysokości 1250 zł + 1% od obrotu miesięcznie.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design