Sukces w zasięgu ręki - nowy numer Franczyza&Biznes już w sprzedaży!

Data dodania: 30 kwietnia 2018
Kategoria:
Foto: Franczyza&Biznes

W biznesie - wiadomo - liczy się pomysł. Ale czy to wystarczy by odnieść sukces?

Każdy, kto jest na początku swojej drogi biznesowej ma takie dylematy. W najnowszym wydaniu magazynu Franczyza&Biznes możecie skorzystać z małej "ściągawki" jeśli interesuje Was - drodzy czytelnicy - temat finansów i ubezpieczeń. W raporcie przedstawiamy  jak wygląda ten segment rynku, oraz prognozy na przyszłość.

Mamy też coś ciekawego dla menadżerów, którzy jeszcze pracują na etacie, ale myślami są już we własnym biznesie. Czy łatwo przejść z pewnego stołka, na niepewny grunt, jakim jest własny biznes? Warto sprawdzić w naszym temacie numeru.

Jak w każdym numerze, staramy się, by nie zamęczyć Was cyframi, ale zainteresować ciekawymi rozmówcami. Nie inaczej jest tym razem. Moim rozmówcą w wywiadzie numeru był Agustin Egurrola - artysta i biznesmen, właściciel największej w Polsce sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio, który zobrazował mi dosadnie, od czego jego zdaniem zależy sukces. To co powiedział nie wszystkim się spodoba. Rozmowa bardzo inspirująca i motywująca do działania.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmów z przedsiębiorcami, którzy opowiadają dlaczego zdecydowali się na działalność w ramach sieci franczyzowej i co z tego wyszło. Swoim doświadczeniem dzielą się franczyzobiorcy konceptów - Olimp, Tax Care oraz GTLux.

Nie boimy się trudnych tematów, nie zabrakło więc artykułów chociażby o tym, że nie można ograniczać konkurencji - taką decyzję usłyszał jeden z franczyzodawców. Kto?

I tradycyjnie, na koniec baza sprawdzonych pomysłów na własny biznes na licencji!

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w sieci Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram