Sieć LodyBonano zamyka sezon na plusie

Data dodania: 28 października 2021
Kategoria:

Sieć LodyBonano zanotowała znaczący wzrost liczby swoich lokali w całej Polsce. W bieżącym roku otwarto liczne nowe punkty, co świadczy o sukcesie firmy. Franczyzobiorcy wyrażają zadowolenie z osiągniętych rezultatów.

W różnych miastach, takich jak Białystok czy Sopot, powstały nowe placówki LodyBonano. Innowacja polega na wprowadzeniu mobilnych lodziarni z przestrzenią dla klientów. Koncept ten spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród franczyzobiorców.

Atrakcyjne warunki współpracy

Radosław Charubin, współwłaściciel sieci, wskazuje na kompleksowość oferty jako kluczowy czynnik przyciągający franczyzobiorców. Oferują oni wsparcie finansowe, dostęp do gotowych lokalizacji oraz możliwość szybkiego uruchomienia biznesu.

Tego lata menu w lodziarniach wzbogaciło się o nowe produkty. Pojawiły się włoskie lody, Ice dog, lemoniady i mrożone herbaty. Nie zabrakło także klasycznych smakołyków jak gofry czy kolorowe granity.

Ciepłe miesiące letnie i brak restrykcji związanych z koronawirusem sprzyjały wzrostowi obrotów. Radosław Charubin podkreśla, że nawet chłodniejszy koniec lata nie wpłynął negatywnie na wyniki finansowe.

Plany na jesień i zimę

Z nadejściem jesieni, partnerzy sieci rozważają kontynuację działalności poza sezonem letnim. Dzięki zimowemu menu, zawierającemu kawy i ciepłe przekąski, możliwa jest sprzedaż także w chłodniejszych miesiącach.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design