Samoobsługowe zakupy lodów i jeszcze więcej punktów Mini Melts

Data dodania: 31 stycznia 2019
Kategoria:
Foto: Mini Melts

Foto: Mini Melts

Nowoczesne podejście do klienta poprzez automatyzację zakupów lodów Mini Melts to nowy kierunek działania firmy. Dzięki możliwościom jakie dają samoobsługowe maszyny vendingowe, lody kuleczkowe pojawią się w nowych i atrakcyjnych lokalizacjach Polski.

Mini Melts to nowy wymiar lodów. Wyjątkowa konsystencja pojedynczych kulek powstaje w oparciu o opatentowaną technologię kriogeniczną z użyciem ciekłego azotu, w temperaturze -197 stopni C.

Marka należy do pionierów tworzenia lodów metodą kriogeniczną i pozostaje liderem w ich produkcji na świecie. Zrewolucjonizowała rynek lodziarski i odniosło sukces na całym świecie. Obecnie lody Mini Melts raczą podniebienia w ponad 30 krajach świata – w Ameryce Północnej i Południowej, w Azji, na Bliskim Wschodzie, w Europie i Australii.

Mini Melts działa na polskim rynku od 8 lat, a produkty dostępne są w około 300 punktach sprzedaży: ponad 30 własnych, około 100 franczyzowych i około 150 partnerskich. Ponad 30% stoisk Mini Melts działa już przez cały rok, nie tylko w sezonie letnim Większość punktów sezonowych ulokowana jest w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach, parkach rozrywki, ogrodach zoologicznych, czy nadmorskich deptakach oraz wielu innych. Natomiast punkty całoroczne to parki trampolin, centra zabaw dla dzieci, kawiarnie, lodziarnie itp.

W tym roku marka nadal planuje poszerzać sieć franczyzową i partnerską w Polsce, skupiając się na dotarciu do kilku dobrych, nowych lokalizacji. Dodatkowo, firma rozwija nowe kanały sprzedaży wychodząc poza tradycyjne stoiska z lodami. - Proponujemy m.in. samoobsługowe maszyny vendingowe, dzięki którym zakup naszych lodów, wpisuje się w trend automatyzacji zakupów. Pozwala nam to także zaistnieć w miejscach, gdzie kosztowo nie byłoby uzasadnione wstawianie stoiska z pełną obsługą. Wszystko to związane jest z odgórnym celem jakim jest zwiększenie dostępności Mini Melts na terenie całej Polski  – informuje Marek Kordaszewski, prezes firmy Mini Melts Polska.

Ponieważ nieustannie rozwijana jest sieć sprzedaży, stale poszukiwani są partnerzy i franczyzobiorcy. Firma zapewnia wszystko co potrzebne, by rozkręcić lub wesprzeć lodowy interes: niepowtarzalny asortyment, różne modele stoisk i wyposażania, know how, pomoc koordynatora na każdym etapie oraz elastyczne podejście umożliwiające realizację indywidualnych projektów.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design