Salveo zdobywa rynek opieki medycznej

Data dodania: 5 marca 2018
Kategoria:
Foto: Salveo

Rehabilitacja jest jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku prywatnej opieki zdrowotnej. Franczyza ośrodka rehabilitacji ruchowej to podpowiedź dla tych, którzy chcą wykorzystać rosnący popyt na tego typu usługi. 

W ciągu najbliższych czterech lat średnioroczny wzrost rynku prywatnej opieki zdrowotnej rozumianej jako wydatki na usługi medyczne zarówno w formie ubezpieczeń i abonamentów, jak i wydatki na leki wyniesie około 6% (źródło PMR).

Segmenty związane ze świadczeniem usług bezpośrednio pacjentom będą rozwijać się w szybszym tempie niż cały rynek (ponad 7%) aż do wartości ponad 31 mld zł w 2022 r. Jednym z nich jest rehabilitacja.

To, że z roku na rok wzrasta popyt na usługi rehabilitacji ruchowej potwierdza Dawid Orciuch specjalista ds. marketingu spółki Salveo, która rozwija specjalistyczną sieć ośrodków na terenie całej Polski. Jak podkreśla w rozmowie z franczyzawpolsce.pl, rosnące zapotrzebowanie pacjentów na tego typu usługi nakręca rozwój franczyzy Salveo. Obecnie pod tym szyldem działają trzy ośrodki własne i pięć franczyzowych.

Planujemy, że w tym roku otworzymy około ośmiu nowych placówek. Chcemy się rozwijać na mniejszych rynkach, gdzie zapotrzebowanie na nasze usługi jest duże. Szukamy franczyzobiorców w miastach powyżej 30 tys. mieszkańców. Współpracujemy z kilkoma instytucjami finansowymi. Posiadamy umowy na uzyskanie finansowania do 500 tys. zł na uproszczonych warunkach. Pomagamy w całym procesie pozyskania finansowania – mówi Dawid Orciuch.

Oferta franczyzy Salveo skierowana jest zarówno do fizjoterapeutów, jak i osób nie posiadających odpowiedniej wiedzy medycznej i umiejętności, pod warunkiem spełnienia odpowiednich wymogów.

Spółka Salveo jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce wielu cenionych na świecie firm produkujących innowacyjne urządzenia medyczne. Firma ma ponad 30-letnie doświadczenie w budowie i nadzorze ośrodków rehabilitacyjnych, co daje jej podstawy do tworzenia ogólnopolskiej sieci ośrodków specjalizujących się w rehabilitacji ruchowej. Minimalna kwota potrzebna na otwarcie franczyzowego ośrodka Salveo wynosi 250 tys. zł. W przypadku finansowania inwestycji za pomocą leasingu kwota początkowej inwestycji spada do około 50 tys. zł.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design