Program lojalnościowy „Moje Intermarché”

Data dodania: 11 maja 2022
Kategoria:

Sieć supermarketów Intermarché, zarządzana przez Grupę Muszkieterów, wprowadziła program lojalnościowy „Moje Intermarché”, oferując klientom wiele atrakcyjnych korzyści. Rozpoczęcie programu miało miejsce 5 maja br.

Połączenie cyfrowej i fizycznej karty klienta

Do istniejącej cyfrowej wersji karty klienta, dostępnej w aplikacji mobilnej od 2017 roku, dołączono teraz również nośnik fizyczny. Klienci mogą go odebrać stacjonarnie we wszystkich punktach sprzedaży sieci.

Nie ważne, czy klienci korzystają z cyfrowej czy fizycznej karty, otrzymują takie same korzyści z uczestnictwa w programie. W 2022 roku będą to między innymi cotygodniowe rabaty na wybrane produkty, specjalne katalogi z ofertą dla zarejestrowanych klientów oraz unikalne akcje konsumenckie z dodatkowymi benefitami.

Technologiczne innowacje Grupy Muszkieterów

„Grupa Muszkieterów w ostatnich latach wprowadziła szereg zmian technologicznych, które pozwalają na dynamiczny rozwój” – mówi Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce. Działania te mają na celu udoskonalanie programów lojalnościowych i dostosowywanie ich do oczekiwań klientów.

Planowany rozwój programu lojalnościowego w 2023

Do końca bieżącego roku planowana jest wymiana systemów kasowych we wszystkich sklepach Grupy, a w 2023 roku Intermarché zamierza przedstawić nową odsłonę programu lojalnościowego. Zbierane dane o uczestnictwie w programie pozwolą na lepsze zrozumienie preferencji klientów, co umożliwi oferowanie jeszcze bardziej spersonalizowanych korzyści.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 400 000 zł (kapitał własny, który od początku pracuje na wyniki spółki)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: za koncesję znaku firmowego – składka liczona od obrotu
  • Opłata marketingowa: zakup gazetek, akcje promocyjne np. reklama w TV – według budżetu ustalonego na dany rok

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design