Ponowne otwarcie sklepów franczyzowych KOMFORT

Data dodania: 24 października 2022
Kategoria:

W październiku obserwowaliśmy ponowne otwarcie dwóch sklepów franczyzowych marki Komfort, usytuowanych w Jarosławiu i Gorlicach. Sklep w Jarosławiu zyskał nową lokalizację, a placówka w Gorlicach przeszła transformację w KOMFORT HOME.

12 października nastąpiło przeniesienie sklepu Komfort w Jarosławiu na ulicę Elektrownianą 2. Z tej okazji klienci mogli skorzystać z 15% zniżki. Oferta obejmuje szeroki wybór materiałów podłogowych. Z kolei 19 października w Gorlicach otwarto sklep KOMFORT HOME przy ul. 11 Listopada 33 A. Sklep o powierzchni ponad 500 m2 na parterze oferuje klientom bogaty asortyment drzwi i podłóg, a na piętrze – artykuły kuchenne i łazienkowe. Przyjemność zakupów podnosi starannie zaprojektowane wnętrze sklepu. Z okazji otwarcia, klientom zaoferowano 15% rabat na produkty w pełnej cenie.

Planowane kolejne otwarcia

Komfort S.A. planuje otwarcie dalszych sklepów franczyzowych jeszcze w tym roku.

Komfort S.A., działająca od ponad 30 lat w Polsce i będąca częścią Grupy Michał Sołowow od 2014, specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu wnętrz. Oferta obejmuje urządzenia łazienek, kuchni, salonów oraz tarasów. Asortyment dostępny jest zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online na stronie www.komfort.pl, gdzie znaleźć można m.in. krzesła, stoły, kanapy, meble salonowe, oświetlenie oraz drzwi i akcesoria do podłóg. Firma znana jest z bogatej oferty dywanów, paneli i wykładzin podłogowych.

Sieć Komfort S.A. liczy ponad 160 lokalizacji w Polsce, w tym salony własne oraz sklepy franczyzowe. W ostatnich latach firma rozwija nowy koncept sklepów wielkopowierzchniowych KOMFORT HOME, oferujących pełną gamę produktów. Oprócz sprzedaży, Komfort S.A. wspiera klientów w projektowaniu i montażu wyposażenia.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 95 000 zł netto
  • Opłata wstępna: od 95 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design