Ponowne otwarcie sklepów franczyzowych KOMFORT

Data dodania: 24 października 2022
Autor: MK
Kategoria:

Październik upływa pod znakiem ponownego otwarcia dwóch sklepów franczyzowych, w Jarosławiu i Gorlicach. Ten pierwszy został otwarty dla klientów pod nowym adresem, drugi został przekształcony w kolejny KOMFORT HOME.

12 października br. nastąpiła zmiana adresu sklepu franczyzowego KOMFORT w Jarosławiu. Obecnie znajduje się on przy ul. Elektrowniana 2. Z okazji otwarcia można było skorzystać z 15 proc. promocji. Sklep oferuje bogaty asortyment podłogowy.

Z kolei 19 października br. został ponownie otwarty sklep w Gorlicach. Obiekt został rozbudowany o część kuchenną i łazienkową. Przy ul. 11 Listopada 33 A można odwiedzić sklep KOMFORT HOME. Jego powierzchnia tylko na samym parterze to ponad 500 m2, dla klientów przygotowany jest bogaty wybór zarówno drzwi, jaki i podłóg. Klienci mają dostępne także pierwsze piętro, gdzie z kolei znajduje się asortyment kuchenny i łazienkowy. Sklep został zaprojektowany tak, aby zakupy w tym miejscu były jak najbardziej komfortowe. Z okazji otwarcia każdy klient otrzymał 15% rabat na produkty nieprzecenione.

Jeszcze w tym roku planowane są otwarcia kolejnych sklepów franczyzowych.

Sklepy Komfort S.A. to firma obecna już od ponad 30 lat w Polsce, a od 2014 jest częścią Grupy Michał Sołowow. Marka KOMFORT oferuje klientom urządzanie domu od A do Z. W swoim portfolio ma ofertę kompleksowego urządzania łazienek, kuchni, salonów czy tarasów, a na stronie www.komfort.pl można kupić również krzesła, stoły, kanapy, meble salonowe, oświetlenie jak również drzwi oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Firma słynie z najlepszej na rynku oferty dywanów, paneli i wykładzin połogowych.

Sklepy Komfort S.A. to sieć ponad 160 lokalizacji w całej Polsce, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Od kilku lat firma wprowadza nowy koncept sklepów wielkopowierzchniowych oferujących pełną ofertę produktową KOMFORT HOME. Firma nie ogranicza się jedynie do obsługi zakupów klienta, ale także wspomaga klienta w procesie projektowania i montażu.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 95 000 zł netto
  • Opłata wstępna: od 95 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram