Pomysł na biznes w 2021 roku, który rozkwita w pandemii?

Data dodania: 29 stycznia 2021
Kategoria:
Foto: Właściciel sieci z nowymi franczyzobiorcami

Foto: Właściciel sieci z nowymi franczyzobiorcami

Ogromne zainteresowanie wzbudza Studio Synergy w Katowicach, będące częścią największej sieci butikowych studiów EMS w Polsce. Przyciąga klientów możliwością bezpiecznego, kameralnego treningu, nawet w trudnych warunkach pandemicznych.

Nieodkryty potencjał rynku katowickiego

"Rynek katowicki jest jeszcze mało rozpoznany, ale posiada ogromny potencjał. Naszym celem jest rozwinięcie Katowic do poziomu naszych czterech studiów w Krakowie. Chcemy utrzymać wysokie standardy i spójność z resztą naszych lokalizacji. W ramach franczyzy dążymy do zachowania jednolitej linii działania. Zapewniamy, że jakość treningów w Katowicach będzie równa krakowskim standardom, czyli najwyższym w Polsce" – mówi Bartłomiej Stanek, CEO i dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej Studio Synergy.

Pozytywny odbiór i zaskoczenie właścicieli

"W pierwszych dniach działalności naszego studia zauważyliśmy ogromne zainteresowanie. To nas bardzo pozytywnie zaskoczyło, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecną sytuację pandemiczną" – dzielą się swoimi wrażeniami Dominika Maciaszek-Rogowska i Norbert Rogowski, właściciele Studia Synergy Katowice - Śródmieście.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design