Ostatnie wydanie Franczyza&Biznes w tym roku

Data dodania: 3 listopada 2021
Kategoria:

W najnowszym numerze magazynu Franczyza&Biznes zawsze znajdzie się mnóstwo interesujących treści. Przygotowaliśmy dla naszych Czytelników bogatą ofertę artykułów, porad i wywiadów.

Co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w biznesie – czy to cena, jakość, czy może rozpoznawalność marki i zapotrzebowanie na oferowane produkty? Biznes franczyzowy rządzi się własnymi zasadami. O czynnikach decydujących o sukcesie dyskutujemy w naszym najnowszym raporcie o 30 najpopularniejszych franczyzach według czytelników portalu franczyzawpolsce.pl.

Doświadczenia i wskazówki od ekspertów rynkowych

W magazynie znajdziecie wywiady z Pawłem Aksamitem, współwłaścicielem sieci Stava, i Edytą Braszkowską, właścicielką sieci Sklepy medyczne Samo Zdrowie. Opowiadają oni o swojej drodze do sukcesu oraz udzielają praktycznych porad, jak zbudować stabilną sieć franczyzową.

Podpowiadamy, jak skonstruować efektywny biznes plan dla franczyzy. Ponadto, odkryjecie, jakie zawody są obecnie najbardziej pożądane na rynku pracy – odpowiedź może być zaskakująca.

Rozważamy, czy otwarcie sklepu piekarniczego jest dobrym pomysłem na biznes.

Udzielamy praktycznych rad, jak bronić się przed wyzyskiem we franczyzie.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmowy z przedsiębiorcami działającymi w ramach sieci franczyzowych. Ich doświadczenia dzieli się franczyzobiorczyni konceptu – 36MINUT.

Baza pomysłów na biznes franczyzowy

I tradycyjnie, prezentujemy bazę sprawdzonych pomysłów na własny biznes na licencji!

Nowe wydanie magazynu Franczyza&Biznes jest dostępne w sieciach Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Życzymy przyjemnej lektury!

Redaktor Naczelna

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design