Ostatnie wydanie Franczyza&Biznes w tym roku

Autor: MK
Kategoria:

W kolejnym wydaniu jak zawsze dużo do poczytania. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wartościowe teksty, porady i wywiady.

Co decyduje o sukcesie w biznesie – czy tylko cena? Jakość? A może rozpoznawalność marki i popyt na to, co dana firma oferuje. Biznes na licencji rządzi się swoimi prawami. O powodzeniu decyduje wiele czynników, które podsumowaliśmy w najnowszym raporcie 30 najpopularniejszych franczyz - według czytelników portalu franczyzawpolsce.pl

Głos z rynku zabrali Paweł Aksamit, współwłaściciel sieci Stava, oraz Edyta Braszkowska, właścicielka sieci Sklepy medyczne Samo Zdrowie. Opowiadają jak wyglądała ich droga do miejsca, w którym są teraz, a także udzielają kilku praktycznych wskazówek jak zbudować stabilną sieć franczyzową.

A skoro już jesteśmy mocno w tematyce biznesowej, podpowiadamy jak napisać biznes plan dla franczyzy.

Czy wiecie, co jest w czołówce najbardziej poszukiwanych zawodów? Odpowiedź, którą znajdziecie w jednym z artykułów może Was zaskoczyć.

Czy sklep piekarniczy to dobry pomysł na biznes?

Praktyczne rady jak bronić się przed wyzyskiem we franczyzie.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmowy z przedsiębiorcami, którzy opowiadają dlaczego zdecydowali się na działalność w ramach sieci franczyzowej i co z tego wyszło. Swoim doświadczeniem dzieli się franczyzobiorczyni konceptu – 36MINUT.

I tradycyjnie, baza sprawdzonych pomysłów na własny biznes na licencji!

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w sieci Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Redaktor Naczelna

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram