Nowy sklep Starej Mydlarni w Krakowie

Data dodania: 22 listopada 2017
Kategoria:
Foto: Stara Mydlarnia
Nowy sklep Starej Mydlarni w Krakowie
Nowy sklep Starej Mydlarni w Krakowie

Foto: Stara Mydlarnia

W listopadzie tego roku polska sieć sklepów z kosmetykami naturalnymi otworzyła salon sprzedaży przy ul. Karmelickiej w Krakowie. 

W ofercie sklepu znajduje się bogaty asortyment naturalnych kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała, m.in. żele, balsamy, pudry z olejami, peelingi i masła do ciała, a także ręcznie wytwarzane mydła glicerynowe i roślinne. Na miejscu można testować wybrane produkty, a wykwalifikowana obsługa pomaga dobrać odpowiedni kosmetyk.

Sieć sklepów Stara Mydlarnia rozwija się w oparciu o system franczyzowy. Właścicielom partnerskich salonów prócz wsparcia biznesowego i marketingowego, proponuje pomoc przy uruchamianiu punktu oraz szkolenia z zakresu ustalania właściwego poziomu i rodzaju zatowarowania oraz merchandisingu. Współpraca ze Starą Mydlarnią to również gwarancja dostępu do produktów o wysokim potencjale sprzedażowym.

Firma zaprasza do współpracy osoby przedsiębiorcze, z pasją, posiadających doświadczenie biznesowe, szczególnie w branży produktów dla kobiet.

Podstawowe wymagania to prawo do dyspozycji lokalu o powierzchni 20–50 m² w miejscu aktywnym handlowo, z atrakcyjną witryną wystawową. Preferowane są galerie handlowe w miastach powyżej 40 tys. mieszkańców. Niezbędna jest też gotowość do zaangażowania się w aktywne prowadzenie własnego sklepu.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design