Mail Boxes Etc. poszerza zasięg terytorialny

Data dodania: 16 listopada 2017
Kategoria:
Foto: mapa punktów Mail Boxes Etc.

Wielousługowa sieć punktów specjalizujących się w przesyłkach kurierskich otworzy pierwsze oddziały w województwie lubelskim i pomorskim.

– Gdybym miała opisać naszą działalność jednym słowem wybrałabym rozwój – mówi Inga Tokarska, specjalista ds. wsparcia sprzedaży i marketingu w Mail Boxes Etc.

W najbliższym czasie franczyzodawca planuje otwarcie punktów w Lublinie, Słupsku oraz Przemyślu. To pierwsze oddziały sieci na mapie województw lubelskiego i pomorskiego oraz kolejny punkt na mapie województwa podkarpackiego.

Oprócz rozbudowy sieci, istotny jest dla nas również rozwój franczyzobiorców. Jest to możliwe poprzez szeroki zakres oferowanych przez nas usług jak i intensywne szkolenia, które są nieodłącznym elementem wsparcia, jakie udostępniamy naszym partnerom – kontynuuje Inga Tokarska.

Punkty Mail Boxes Etc. są otwierane w miastach o minimalnej liczbie 25 tys. mieszkańców. Potencjalny franczyzobiorca musi znaleźć lokal o powierzchni od 35 – 80 m². Preferowana jest lokalizacja w sąsiedztwie małych i średnich przedsiębiorstw, do których skierowane są usługi firmy.

Znalezienie lokalu często stanowi ogromne wyzwanie dla osób, myślących o własnej działalności. Zależy nam na wsparciu naszych kandydatów również na tym etapie -  zapewniamy pomoc w zakresie wyboru lokalu, jak i jego aranżacji – dodaje Inga Tokarska.

Marka Mail Boxes Etc. istnieje na rynku od 37 lat. Świadczy usługi z zakresu przesyłek kurierskich, małej poligrafii, mikrologistyki i administracji oraz usług pocztowych.

Zainteresowani ofertą współpracy franczyzowej mogą skontaktować się z firmą poprzez formularz na www.mbe-franchising.pl. Informacja na temat franczyzy Mail Boxes Etc. znajduje się też w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design