Niemiecka sieć Woolworth wchodzi do Polski

Data dodania: 12 kwietnia 2023
Kategoria:

Sieć dyskontów i domów towarowych Woolworth, działająca w obecnej formie od 2010 roku, obejmuje obecnie ponad 570 sklepów zlokalizowanych w niemieckich centrach miast i centrach handlowych. Planuje ekspansję na rynek polski, z pierwszym sklepem otwieranym 8 maja w Krakowie, w parku handlowym Atut Galicyjska.

Wprowadzenie Woolworth do Polski

Woolworth, będąca najszybciej rozwijającą się siecią domów towarowych w Niemczech, ma swoje korzenie w USA, gdzie w 1879 roku wprowadziła nowatorski model sprzedaży detalicznej. Radoslav Straka, Dyrektor ds. Sprzedaży w Woolworth Polska, podkreśla dumę z możliwości przeniesienia niemieckiego sukcesu na polski rynek, oferując szeroki asortyment wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach.

Asortyment i plany rozwoju Woolworth

Woolworth wyróżnia się bogatym asortymentem codziennego użytku, obejmującym tekstylia, odzież, AGD, elektronikę użytkową, produkty drogeryjne i dekoracyjne, z wolumenem produktów średnio od 8 do 12 tys. artykułów na sklep. Sklepy lokalizowane są w łatwo dostępnych centrach miejskich i specjalistycznych marketach, oferując komfortowe warunki dla klientów. Sieć planuje otwarcie 15 do 20 sklepów rocznie w Europie, z ambitnym celem stworzenia sieci 5 tys. punktów, w tym 1000 sklepów w Polsce.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design