Najnowsze wydanie Franczyza&Biznes już dostępne

Data dodania: 21 maja 2024
Kategoria:

W kolejnym wydaniu jak zawsze dużo do poczytania. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wartościowe teksty, porady i wywiady.

W tym numerze magazynu zabieramy Czytelników w podróż w czasie, w poszukiwaniu pierwszego systemu franczyzowego uruchomionego w Polsce. Dzisiaj rynek franczyzowy jest w zupełnie innym miejscu, ale pomimo upływu 30 lat, nadal niewielu franczyzodawców może pochwalić tak dopracowanym, a przede wszystkim rentownym, modelem franczyzy. Jest to niewątpliwie jedna z głównych przyczyn, dla których jedynie co ósmy ankietowany Polak chcący zostać przedsiębiorcą rozważa franczyzę. Jest więc nad czym pracować. O tym w raporcie numeru.

Czym kierować się przy wyborze franczyzy? Sprawdź, na jakie kwestie zwrócić szczególną uwagę decydując się na konkretną współpracę.

Handel w internecie rzeczami używanymi i końcówkami serii przeżywa boom. Re-commerce, czyli handel w internecie rzeczami ponownie wprowadzanymi do obiegu.

O tym, jak prowadzić szkołę językową opowiada Liliana Poszumska, właścicielka szkoły La Mancha.

Franczyzuj globalnie, działaj lokalnie.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmowy z przedsiębiorcami, którzy opowiadają, dlaczego zdecydowali się na działalność w ramach sieci franczyzowej i co z tego wyszło. Swoim doświadczeniem dzieli się franczyzobiorcy konceptów – Stava, SOCATOTS oraz GoDan Balony i Dekoracje.

I tradycyjnie, baza sprawdzonych pomysłów na własny biznes na licencji!

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Redaktor Naczelny

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design