Monetia wchodzi do urzędów kolejnych miast

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 stycznia 2017
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Firma podpisała umowę z Urzędem Miasta w Rybniku na prowadzenie okienek kasowych.

Sieć agencji płatniczej weszła z outsourcingiem okienek kasowych do kolejnego miasta.

Monetia, krajowa instytucja płatnicza działającą na podstawie licencji KNF wyspecjalizowała się w świadczeniu obsługi takich instytucji jak jednostki samorządu terytorialnego, sądy i urzędy skarbowe, a także banki. Spółka zarządza siecią ponad 700 oddziałów w całej Polsce rozwijając się jako sieć partnerska. 

Firma podpisała umowę z Urzędem Miasta w Rybniku na prowadzenie okienek kasowych. Urząd co miesiąc odwiedza ponad 8 tys. mieszkańców. Załatwiając sprawy, miesięcznie wpłacają oni do urzędowej kasy około 1 mln zł.

Zajmiemy się zapewnieniem nieprzerwanej obsługi 6 okienek kasowych. To priorytet naszej współpracy. Urzędowi zależało, by mieszkańcy Rybnika mogli sprawnie załatwiać swoje sprawy i nie odchodzili z kwitkiem, gdy ktoś z obsługi zachoruje lub weźmie urlop – tłumaczy Piotr Zięba, członek zarządu Monetii.

Wszystkie wpłaty gotówkowe na rzecz Urzędu Miasta są zwolnione z dodatkowych opłat czy prowizji. Ponadto, przy okazji wizyty w urzędzie będzie można opłacić inne rachunki, jak czynsz, opłaty licznikowe i abonamentowe.

Poza poprawą komfortu obsługi mieszkańców, umowa między Urzędem a firmą specjalizującą się w outsourcingu transakcyjnym ma także wymiar biznesowy. Budżet urzędu może zaoszczędzić na tej współpracy nawet do 60% kosztów prowadzenia okienek kasowych, gdyby to robił samodzielnie. Co istotne, outsourcing okienek kasowych pozwoli na uwolnienie etatów, które Urząd będzie mógł przekierować do bardziej merytorycznych zadań.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram