szkolenie franczyza eduszkolenie franczyza edu - mobile

Młodzi chcą serwować kawę

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 kwietnia 2017
Kategoria:
Foto: Wojtex
Aby otworzyć taki punkt, wystarczy lokal o minimalnej powierzchni 6 m².

Franczyza minikawiarni cieszy się powodzeniem wśród młodych przedsiębiorców, którzy dysponują niewielkim kapitałem początkowym.

Taką możliwość oferuje m.in. marka Coffeeloffee, pod którą działają minikawiarnie. Aby otworzyć taki punkt, wystarczy lokal o minimalnej powierzchni 6 m².

Konceptem kawiarnianym są zainteresowani najczęściej młodzi ludzie, którzy szukają pomysłu na ciekawy biznes przy jednocześnie niskim koszcie inwestycji. Nasza oferta umożliwia otworzenie własnej kawiarni już od 20 tys zł, to taki optymalny i osiągalny budżet dla młodego przedsiębiorcy. Co więcej, uwagę przyciąga również różnorodność oferty. Kawiarnię Coffeeloffee można otwierać w kilku formatach. Po pierwsze, jako lokal stacjonarny, np. przy głównym deptaku lub osiedlu. Po drugie, jako wyspę w galerii handlowej lub jako mobilną przyczepę kawiarnianą. Ta opcja cieszy się największą popularnością w związku z panującą obecnie na rynku modą na street food – opowiada Wojciech Goduński, właściciel konceptu.

W jego ocenie, temat franczyzy jest bliższy i bardziej znany osobom myślącym o własnym biznesie. Zmieniło się też podejście do pracy oraz preferencje konsumentów. Ludzie szukają ciekawych miejsc, gdzie mogą miło spędzić czas z przyjaciółmi lub odbyć spotkanie biznesowe.

Mają większą potrzebę realizowania swoich marzeń i planów zawodowych. Często więc decydują się na otworzenie własnej firmy i rezygnują z pracy na etacie czy korporacji. A franczyza jest dużym ułatwieniem przy stawianiu pierwszych kroków w biznesie – dodaje Wojciech Goduński.

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram