Młodzi chcą serwować kawę

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 kwietnia 2017
Kategoria:
Foto: Wojtex
Aby otworzyć taki punkt, wystarczy lokal o minimalnej powierzchni 6 m².

Franczyza minikawiarni cieszy się powodzeniem wśród młodych przedsiębiorców, którzy dysponują niewielkim kapitałem początkowym.

Taką możliwość oferuje m.in. marka Coffeeloffee, pod którą działają minikawiarnie. Aby otworzyć taki punkt, wystarczy lokal o minimalnej powierzchni 6 m².

Konceptem kawiarnianym są zainteresowani najczęściej młodzi ludzie, którzy szukają pomysłu na ciekawy biznes przy jednocześnie niskim koszcie inwestycji. Nasza oferta umożliwia otworzenie własnej kawiarni już od 20 tys zł, to taki optymalny i osiągalny budżet dla młodego przedsiębiorcy. Co więcej, uwagę przyciąga również różnorodność oferty. Kawiarnię Coffeeloffee można otwierać w kilku formatach. Po pierwsze, jako lokal stacjonarny, np. przy głównym deptaku lub osiedlu. Po drugie, jako wyspę w galerii handlowej lub jako mobilną przyczepę kawiarnianą. Ta opcja cieszy się największą popularnością w związku z panującą obecnie na rynku modą na street food – opowiada Wojciech Goduński, właściciel konceptu.

W jego ocenie, temat franczyzy jest bliższy i bardziej znany osobom myślącym o własnym biznesie. Zmieniło się też podejście do pracy oraz preferencje konsumentów. Ludzie szukają ciekawych miejsc, gdzie mogą miło spędzić czas z przyjaciółmi lub odbyć spotkanie biznesowe.

Mają większą potrzebę realizowania swoich marzeń i planów zawodowych. Często więc decydują się na otworzenie własnej firmy i rezygnują z pracy na etacie czy korporacji. A franczyza jest dużym ułatwieniem przy stawianiu pierwszych kroków w biznesie – dodaje Wojciech Goduński.

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram