Mistrzowie Tattoo otwierają kolejny salon franczyzowy

Data dodania: 30 czerwca 2022
Kategoria:

Zlokalizowany w Krakowie salon to już druga placówka sieci, która jest prowadzona przez franczyzobiorcę, a wkrótce rusza dwa kolejne w tej formule. Mistrzowie Tattoo to obecnie jedyna oferta franczyzowa w Polsce w branży salonów tatuażu.

Ponad dwa miesiące temu otworzyliśmy trzeci własny salon w Trójmieście, zaś przed kilkoma dniami ruszyła druga placówka franczyzowa. Pierwsza została otwarta pod koniec 2021 roku w Poznaniu i świetnie się rozwija. Teraz przyszedł czas na Kraków. W ciągu 2-3 miesięcy otworzymy dwa kolejne salony franczyzowe: w Łodzi i Płocku. Prowadzimy również rozmowy z kolejnymi potencjalnymi franczyzobiorcami z innych dużych miast. Na każde miasto udzielamy wyłączności jednemu franczyzobiorcy – mówi Seweryn Sarna, właściciel sieci Mistrzowie Tattoo.

Jak podkreśla, zainteresowanie ofertą franczyzową sieci jest bardzo duże i mogłaby ona rozwijać się znacznie szybciej. Jednak nie taki jest jej cel. Firmie zależy na pozyskaniu franczyzobiorców, którzy będą osobiście angażować się w prowadzenie salonu.

Nie muszą znać się na tatuażu. Powinni jednak z pasją podchodzić do tego biznesu, dbać o dobrą atmosferę w salonie i profesjonalizm usług. W tej branży opinia klientów jest bardzo ważna, a my działamy jako jedna sieć – wyjaśnia Seweryn Sarna.

Franczyzobiorcy konceptu mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony franczyzodawcy – od wyboru lokalizacji, projektu aranżacji lokalu, przygotowania kosztorysu inwestycji poprzez rekrutację odpowiednich tatuażystów po bieżące wsparcie w codziennej działalności.

Otwarcie salonu w sieci Mistrzowie Tattoo wymaga lokalu o powierzchni minimum 60 mkw., najlepiej na parterze, z dostępnym parkingiem dla klientów. Salon nie musi być zlokalizowany w centrum miasta, dobrze sprawdzają się lokalizacje w obrębie dużych osiedli.

Kwota inwestycji zaczyna się od 75 tys. zł netto w przypadku samego studia tatuażu. Rozszerzenie oferty o usługi komplementarne, takie jak laserowe usuwanie tatuaży, makijaż permanentny czy piercing wymaga dodatkowych nakładów w kwocie ok. 60 tys. zł netto. Przy pełnej gamie usług franczyzobiorca może liczyć na zyski rzędu 20-30 tys. zł miesięcznie, zaś zwrot z inwestycji szacowany jest na okres 3-5 miesięcy.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design