Euro Sklep kończy 25 lat!

Data dodania: 29 czerwca 2022
Kategoria:

Euro Sklep, będący częścią Grupy Eurocash, obchodzi w tym roku swoje 25. urodziny. Firma, założona w 1997 roku przez grupę przedsiębiorców z Podbeskidzia, zyskała silną pozycję na rynku franczyzowym na południu Polski, z ponad 460 nowoczesnymi placówkami.

Obecny w 11 województwach, Euro Sklep codziennie przyciąga około 200 tysięcy klientów. Magdalena Pajor, Dyrektor Sieci Franczyzowej Euro Sklep, podkreśla, że sieć jest dobrze rozpoznawalna w południowej Polsce, ciesząc się zaufaniem i lojalnością klientów.

Nowa Odsłona na 25-lecie

Z okazji jubileuszu, Euro Sklep wprowadził nową strategię pozycjonowania i identyfikację wizualną pod hasłem "Z myślą o Tobie". Nowy wygląd sklepów, z pierwszą placówką po remodelingu w Koszycach Małych, podkreśla nowoczesność i poprawia komfort zakupów.

Nowe Technologie dla Klientów i Franczyzobiorców

Aplikacja mobilna Euro Sklep oferuje dostęp do gazetek, oferty marki własnej oraz funkcję list zakupowych. Magdalena Pajor zapowiada rozbudowę aplikacji o nowe funkcjonalności, w tym promocje i powiadomienia dla franczyzobiorców. Ułatwia też bezpośredni kontakt z wybraną placówką, a także daje możliwości tworzenia i udostępnienia np. członkom rodziny czy znajomym własnej listy zakupowej.

Urodzinowe Atrakcje

Z okazji 25. rocznicy, sieć przygotowała dla swoich klientów różnorodne konkursy i promocje, w tym Odjazdową Loterię Urodzinową, z szansą na wygranie samochodu lub roweru miejskiego.

– Aktualnie opracowujemy nową funkcjonalność dla franczyzobiorców, która umożliwi im tworzenie własnych promocji i informowanie o nich klientów za pomocą powiadomień push na ekranie telefonu. Będziemy na bieżąco analizować dane z aplikacji i rozwijać ją, ale pierwsze opinie użytkowników, jakie otrzymaliśmy, były bardzo pozytywne – wyjaśnia Magdalena Pajor.

Wnioski

Euro Sklep, z 25-letnią historią i silną obecnością na południu Polski, kontynuuje swój rozwój, wprowadzając nowoczesne rozwiązania i dbając o zadowolenie zarówno klientów, jak i franczyzobiorców.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design