Lauren Peso wie jak wykorzystać wakacje

Data dodania: 24 lipca 2017
Kategoria:
Foto: Adrian Tabor, prezes spółki Lauren Peso

Spółka szkoleniowa ułatwia otwarcie własnej firmy w ramach sieci franczyzowej. Obniża koszty potrzebne na rozpoczęcie inwestycji i zapowiada wdrożenie innych udogodnień.

Okres wakacyjny to dobry czas na wprowadzenie zmian w naszej ofercie współpracy franczyzowej oraz nowości w pakiecie usług oferowanych klientom. Dla potencjalnych franczyzobiorców przygotowaliśmy szereg udogodnień związanych z przystąpieniem do  naszej sieci. Jesienią tego roku można się spodziewać obniżenia kwoty opłaty licencyjnej, która będzie wynosić 5 tys. zł. Pozwoli to na rozpoczęcie współpracy osobom, których budżet na inwestycję do tej pory nie przekraczał tej kwoty. Oczywiście nie zmieniają się przy tym nasze standardy - nadal stawiamy przede wszystkim na zaangażowanych i profesjonalnie podchodzących do wspólnego biznesu partnerów – mówi serwisowi franczyzawpolsce.pl Adrian Tabor, prezes spółki Lauren Peso.

Z uwagi na charakter oferowanych przez firmę usług (szkolenia, doradztwo, usługi HR, eventy integracyjne) i w oparciu o wieloletnie doświadczenie praktyczne w prowadzeniu placówek na terenie całego kraju spółka zaproponuje franczyzobiorcom różne formy współpracy, które umożliwią im większą elastyczność i swobodę działania.

Zmiany będą widoczne także w wachlarzu naszych usług. Obserwując rynek szkoleniowy wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów proponując im nowe i skuteczne rozwiązania. Dzięki temu, że jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami, powiększamy stale liczbę zadowolonych klientów, co przekłada się na zysk naszych franczyzobiorców – zachęca do działania Adrian Tabor.

Lauren Peso Polska S.A. to marka znana na rynku szkoleniowo-doradczym już od 2006 r. Jej główne obszary działalności to szkolenia biznesowe, konsulting biznesowy, doradztwo personalne i organizacja eventów. Firma rozwija się poprzez franczyzę na terenie całego kraju.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design