Kolejny udany rok GoDan Strefy Uśmiechu

Data dodania: 3 grudnia 2019
Kategoria:
Foto: GoDan Strefa Uśmiechu

Sieć sklepów „Balony i Dekoracje GoDan Strefa Uśmiechu” świętuje kolejny udany rok na polskim rynku.

Produkty firmy GoDan powinien kojarzyć każdy z nas. Firma jest liderem sprzedaży artykułów Party. Jeśli na urodzinowym torcie pojawia się świeczka, to z dużym prawdopodobieństwem pochodzi ona właśnie z GoDana.
I chociaż firma jest rozpoznawana także ze swoich strojów karnawałowych, papierowych talerzyków i kubeczków czy produkcji ekologicznych słomek to w Polsce jest przede wszystkim rekordzistą jeśli chodzi o sprzedaż… balonów.

Ponad 30 lat w biznesie to wystarczający dowód aby uwierzyć, że GoDan zna się na asortymencie imprezowym. Od kilku lat rozwijają oni prężnie swoją sieć franczyzową Strefa Uśmiechu, której głównym asortymentem są właśnie balony i dekoracje imprezowe, urodzinowe. To największa tego typu sieć franczyzowa w naszym kraju.
Nic dziwnego, bowiem oprócz tego, że GoDan sprzedaje własne balony, posiada także wyłączność na sprzedaż najlepszych światowych balonowych marek. Wśród ich klientów są więc nie tylko rodzice dzieci obchodzących urodziny, ale także i profesjonaliści zajmujący się dekoracjami balonowymi oraz animatorzy dla dzieci.

- To biznes, który łączy produkt z usługą. – mówi Agnieszka Falińska, koordynator sieci franczyzowej GoDan S.A. – Co roku organizujemy wiele szkoleń dotyczących balonów. Zapraszamy do siebie trenerów z Włoch czy Stanów Zjednoczonych, którzy uczą nie tylko warsztatu pompowania i wiązania balonów oraz tworzenia balonowych bukietów, ale także jak zarządzać balonowym butikiem.

GoDan to pionier w takim podejściu na naszym rynku. Oprócz tego, że oferuje firmom nadruki na balonach to także szkoli z tworzenia personalizowanych balonów w małych ilościach np. napis „3 urodziny Zuzi”. Wprowadziła także na polski rynek maszyny do zamykania prezentów w balonach czy specjalne akcesoria umożliwiające budowę łuków z balonów, girlandy, ścianki balonowe itp.

W tym roku firma ma zdecydowanie co świętować – oprócz ekspansji z Polski na zagranicę (niedawno został otwarty punkt na Słowacji), firma rozszerzyła także koncept swoich sklepów o tzw. wyspy w centrach handlowych. Utwierdza tym samym swoją pozycję lidera w branży.

Oczywiście firma w dalszym ciągu rozwija także swój dział produkcyjny. W tym biznesie trzeba być na bieżąco z trendami, stąd nowe wzory i kolorystyki świeczek urodzinowych, szeroka oferta produktów w kolorze rose gold, sprzedaż piniat, nowe kolory balonów itp.

- W roku 2020 mamy zaplanowane kolejne otwarcia jak również kontynuujemy trend z 2019 roku rozpoczęty przez franczyzobiorców "lawinowej" zamiany obecnych lokali na większe. Zapotrzebowanie klientów na asortyment GoDan naturalnie wymusza podwojenie obecnej powierzchni sprzedażowej. Nasze plany dotyczą oczywiście całej Polski i zagranicy, natomiast chcielibyśmy się w większym stopniu skupić na województwie małopolskim, zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim i kujawsko-pomorskim.  W dalszym ciągu oferujemy bardzo korzystne warunki startu – nie pobieramy opłaty za przystąpienie do sieci, opłat miesięcznych i marketingowych. Zapewniamy natomiast wyłączność na określonym terytorium -dodaje Falińska.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 34 000 zł netto (w zależności od formatu, lokalizacji, powierzchni lokalu oraz jego stanu technicznego)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design