Kolejny rekordowy rok franczyzy DepilConcept

Data dodania: 12 lutego 2024
Kategoria:

W ubiegłym roku w Polsce powstało ponad 20 nowych gabinetów trwałej depilacji działających pod szyldem DepilConcept. Sprzedaż w salonach wzrosła o blisko 25%, a dwa najlepsze gabinety notowały obroty powyżej 300 tys. zł miesięcznie.

Aktualnie w sieci jest 91 salonów, z czego 22 zostały otwarte w 2023 roku. W pierwszym półroczu bieżącego roku będziemy świętować otwarcie setnego gabinetu, a do grudnia 2024 roku planujemy otworzyć 110 lokalizacji - zapowiada Kamil Miciałkiewicz, manager ds. rozwoju franczyzy w DepilConcept, podkreślając jednocześnie, że firmie należy na zrównoważonym rozwoju. Dlatego dużą wagę przykłada do wyboru odpowiednich franczyzobiorców. - Sam proces rekrutacji składa się z pięciu etapów - zależy nam na wytypowaniu osób, które będą najbardziej zaangażowane w ten biznes - dodaje Miciałkiewicz.

Sieć poszukuje nowych franczyzobiorców w całej Polsce. Spośród większych miast, które są obecnie jeszcze dostępne, można wskazać m.in.: Poznań, Kalisz, Białystok, Przemyśl, Gdynię, a z mniejszych: Piłę, Radomsko, Krosno, Ełk, Włocławek czy Kołobrzeg.

Potencjalny franczyzobiorca powinien oczywiście zapewnić finansowanie inwestycji. Przy pakiecie inwestycyjnym Rental wynosi ona 99,7 tys. zł netto. Całkowita kwota inwestycji z remontem salonu wynosi natomiast ok. 250-280 tys. zł netto. Zwrot z inwestycji standardowo następuje po około roku, ale zdarzają się sytuacje, gdy następuje on w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.

Optymalny lokal pod salon DepilConcept powinien mieć powierzchnię minimum 70 mkw., a w pobliżu powinna być możliwość zaparkowania. Centrala sieci pomaga wybrać franczyzobiorcy optymalny lokal pod kątem rentowności. Franczyzobiorcy mogą liczyć na szerokie wsparcie przed i po otwarciu salonu. Warto bowiem dodać, że franczyzodawca gwarantuje im zysk już od pierwszego miesiąca działalności.

DepilConcept to międzynarodowa sieć, licząca obecnie ponad 230 salonów m.in. w Portugalii, Brazylii, Chorwacji, Serbii, Czechach, na Słowacji i w Irlandii. W Polsce sieć działa od 13 lat, zaś ubiegły rok był dla niej rekordowy pod względem obrotów, zysków oraz ilości otwartych nowych salonów. Sprzedaż w salonach wzrosła rok do roku o blisko 25%.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 220 000 zł – w zależności od wybranej opcji inwestycji. Środki finansowe lub zdolność kredytowa potrzebna do otwarcia nowego gabinetu DepilConcept
  • Opłata wstępna: 70 000 zł
  • Opłata bieżąca: 2 000 zł
  • Opłata marketingowa: 2 000 zł netto, za 2 urządzenie w salonie: 1 000 zł netto

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram