5 lat we franczyzie SPECTRUM – jubileusz oddziału w Brodnicy

Data dodania: 14 lutego 2024
Kategoria:

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum po raz kolejny świętuje rocznicę franczyzowej placówki – tym razem jest to oddział w Brodnicy prowadzony od 5 lat przez Jagodę Kowalską.

Oddział w Brodnicy przy ul. Wyspiańskiego 12e to miejsce, w którym panuje spokojna i życzliwa atmosfera roztaczana przez panią Jagodę, która całym sercem angażuje się w doradztwo ubezpieczeniowe. Jej klienci mogą liczyć na najlepszą ochronę. Mając ponad 30 towarzystw w ofercie, można idealnie dopasować polisę do potrzeb ubezpieczeniowych i możliwości finansowych klienta. Pani Kowalska podkreśla, że praca agenta nigdy się nie nudzi. To nie tylko misja pomagania w zabezpieczeniu zdrowia, majątku i innych aspektów życia, ale też dynamiczny rozwój branży ubezpieczeniowej, który niesie ze sobą ciekawe wyzwania i szanse na profesjonalizację.

Do sieci SPECTRUM Pani Jagoda dołączyła już jako doświadczony agent ubezpieczeniowy, mając za sobą 7 lat aktywności zawodowej. Jako najważniejsze zalety współpracy wyróżnia brak narzucanych z góry limitów sprzedażowych, świetnie zorganizowane wsparcie menedżerów oraz nowoczesny system informatyczny All in #1 SADUS, który umożliwia łatwe ofertowanie, polisowanie, obsługę posprzedażową, a także uproszczone rozliczenia z towarzystwami.

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum oferuje też kompleksowe wdrożenie dla osób, które chciałyby wejść w branżę ubezpieczeniową, tj. pakiet szkoleń ubezpieczeniowych i sprzedażowych, zapoznanie z narzędziami informatycznymi i przeprowadzenie przez formalności krok po kroku (w tym uzyskanie licencji zawodowej).

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: już od 0 zł (zależnie od modelu działalności, koszty dotyczą oznakowania i wyposażenia biura)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design