Jean Louis David rezygnuje z franczyzy w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 czerwca 2019
Kategoria:
Foto: Jean Louis David

W wywiadzie dla portalu propertynews.pl Tomasz Bączyk, członek zarządu grupy Provalliance Poland poinformował, że nie będzie już ona rozwijać sieci salonów Jean Louis David przez franczyzę.

Grupa ma skoncentrować się na otwieraniu własnych salonów w dużych miastach i wdrażaniu nowej strategii wchodzenia do centrów handlowych, zgodnie z którą chce w jednej galerii otwierać od razu dwa brandy: Franck Provost i Jean Louis David. Docelowo w dłuższej perspektywie ma to pozwolić na zbudowanie sieci po 100 salonów każdej z marek.

W ramach nowej strategii marka Franck Provost ma być brandem komplementarnym o poziomie cen zbliżonym do Jean Louis David, natomiast ma to być koncept zupełnie odmienny wizualnie.

W ocenie Tomasza Bączyka nie ma zagrożenia kanibalizacji tych dwóch konceptów, ponieważ różnią się one stylem. Jean Louis David to proste, nowoczesne cięcia, często minimalistyczne. Salony bielutkie, niemal kliniczne. Z kolei Franck Provost kusi klimatem glamour.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram