Studio in.Time: sprawdzony koncept biznesowy, który zyskuje na popularności

Data dodania: 25 marca 2024
Kategoria:

W dzisiejszych czasach, gdy tempo życia staje się coraz bardziej intensywne, troska o zdrowie i kondycję fizyczną stanowią priorytet dla wielu z nas. Wraz z tym trendem rośnie także zapotrzebowanie na nowoczesne i skuteczne metody treningowe.

Jedną z firm, która doskonale odpowiada na te potrzeby, jest in.Time, dynamicznie rozwijająca się franczyzowa sieć studiów treningu personalnego EMS. Ta innowacyjna metoda treningowa przyciąga coraz więcej klientów, poszukujących szybkich i efektywnych metod dbania o formę. Trening EMS to jeden z najszybciej rozwijających się segmentów rynku fitness, a sieć in.Time zyskuje na popularności nie tylko wśród klientów, ale również wśród przedsiębiorców, którzy chcą zainwestować w sprawdzony koncept biznesowy. Najlepszym dowodem na atrakcyjność i potencjał modelu franczyzowego in.Time są kolejni franczyzobiorcy tej sieci, którzy po otwarciu swojego pierwszego studia, decydują się na rozwinięcie swojej działalności i otwarcie kolejnych lokalizacji.

To potwierdza, że in.Time oferuje nie tylko efektywną oraz nowatorską formę treningu, ale jest także niezawodnym i godnym zaufania partnerem biznesowym. Nie bez powodu sieć została wyróżniona podczas niedawnych targów franczyzowych w Krakowie w kategorii "Polecany Koncept Biznesowy", co świadczy o wysokiej jakości usług oraz atrakcyjności biznesowej dla potencjalnych franczyzobiorców. Decydując się na franczyzę in.Time, inwestorzy mają pewność, że dołączają do sprawdzonego konceptu biznesowego, który ma potwierdzone sukcesy na rynku. Sieć oferuje swoim franczyzobiorcom kompleksowe wsparcie, począwszy od pomocy w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, przez szkolenia personelu, aż po wsparcie marketingowe. Wszystko to sprawia, że franczyza in.Time to nie tylko inwestycja w sukces, ale również szansa na prowadzenie własnego biznesu w dynamicznie rozwijającej się branży fitness.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 100 000 – 130 000 zł (1 stanowisko) / 230 000 – 250 000 zł (2 stanowiska)
  • Opłata wstępna: 14 000 zł
  • Opłata bieżąca: 6,4% sprzedaży
  • Opłata marketingowa: 1,5% sprzedaży

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design