Franczyza IN.TIME

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy
Jednostki własne
6 - Kraków (4), Warszawa (2)
Jednostki franczyzowe
10 – Wrocław (4), Bolechowice, Wieliczka, Tarnów, Skawina, Niepołomice, Myślenice

Finanse

Minimalna kwota
100 000 – 130 000 zł (1 stanowisko) / 230 000 – 250 000 zł (2 stanowiska)
Opłata wstępna
14 000 zł
Opłata bieżąca
6,4% sprzedaży
Opłata marketingowa
1,5% sprzedaży

Kontakt

Osoba kontaktowa
Kacper Orłowski
Adres e-mail
Numer telefonu
780 560 537
Ulica
Janusza Meissnera 32
Miasto
31-457 Kraków

Opis systemu

Zainwestuj w zdrowy biznes! In.Time to dynamicznie rozwijająca się sieć studiów treningu personalnego EMS (Electric Muscle Stimulation) – nowoczesnej, zyskującej coraz większą popularność metody treningowej, wykorzystującej technologię elektrostymulacji mięśni. Dzięki połączeniu przemyślanego napięcia mięśniowego i bodźca w postaci bezpiecznego impulsu o niskiej częstotliwości trening EMS aktywuje 90% aparatu mięśniowego całego ciała. W efekcie jest to bardzo skuteczny trening, który wymaga tylko jednej, 20-minutowej sesji w tygodniu.

Będąc świadomymi wielkiego wpływu aktywności i wysiłku fizycznego na samopoczucie, stworzyliśmy miejsce, w którym oprócz kompetentnego podejścia do treningu, chcemy zarazić każdego zdrowym stylem życia i umiejętnością cieszenia się ruchem. Wizja, profesjonalizm oraz ciężka praca pozwoliły nam rozwinąć sieć studiów treningu personalnego, cieszących się wyjątkową popularnością. Nowoczesny design, wysoka jakość usług i dbałość o każdy szczegół sprawiają, że nasze studia to idealna odpowiedź na trendy w branży sportowej.

Dlaczego warto nam zaufać?

• Najwyższa jakość usług - profesjonalizm, indywidualne podejście i jakość świadczonych usług to elementy, na które zwracamy szczególną uwagę. Wieloletnie doświadczenie z zakresu treningu EMS pozwala nam zrozumieć potrzeby i dopasować trening do każdego klienta.
• Innowacyjność i rozwój - trening EMS to innowacyjna metoda treningowa, stanowiąca alternatywę dla zajęć typu fitness, z której może skorzystać każdy, bez względu na wiek, czy kondycję fizyczną.
• Nowoczesne studio - wysoki standard, dbałość o każdy detal i najwyższej jakości sprzęt treningowy. Studio In.Time to wyjątkowe miejsce, w którym każdy klient czuje się komfortowo,
• Zadowolenie klientów - efektywność naszych treningów została potwierdzona przez wielu klientów od lat uczęszczających do naszych studiów. Wykwalifikowana kadra trenerska, przyjazna atmosfera i wypracowane standardy obsługi pozwalają nam na budowanie długofalowych relacji z klientami i zdobywanie ich zaufania.

Polska należy do grupy rynków, na których wciąż brakuje dobrze rozwiniętych sieci franczyzowych studiów treningowych EMS. Mimo braku jednej dużej marki, istnieje kilka sieci o dużym potencjale rozwojowym, mogącym stanowić za kila lat silnie rozwiniętą sieć klubów fitness. Należy do nich sieć In.Time.

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza związana z budową i zarządzaniem siecią In.Time, pozwoliły nam stworzyć atrakcyjny, elastyczny model franczyzowy, w ramach którego oferujemy kompleksowe wsparcie i pełne zaangażowanie zarówno na etapie przygotowania jak i funkcjonowania oraz rozwoju studia. Skorzystaj z naszego sprawdzonego modelu biznesowego i dowiedz się co zyskasz dołączając do nas.

Korzyści dla franczyzobiorcy

• Wiedza i doświadczenie - zyskujesz w pełni sprawdzoną koncepcję prowadzenia i działalności studio. Przekazujemy Ci wiedzę, narzędzia oraz dobre praktyki, pozwalające zadbać o każdy aspekt działalności - od tajników treningu EMS, po najlepsze strategie sprzedażowe.
• Rozpoznawalność - funkcjonujesz pod znaną, dobrze kojarzoną przez klientów marką, której wizerunek budujemy w sposób profesjonalny i świadomy. Wspólnie tworzymy dopasowaną do lokalnego otoczenia strategię marketingową, która sprawi, że od pierwszych dni studio może się rozwijać.
• Kompleksowe wsparcie - korzystasz z kompletnej wiedzy operacyjnej o zarządzaniu profesjonalnym studio In.Time na każdej płaszczyźnie działalności. Oferujemy kompleksowe wsparcie i pełne zaangażowanie zarówno na etapie przygotowania jak i funkcjonowania oraz rozwoju studia. Możesz liczyć na nasza pomoc w zakresie przygotowania studia, szkolenia personelu, działań marketingowych, formalności prawnych i wielu innych.
• Atrakcyjne warunki handlowe - działasz w oparciu o indywidualnie przygotowaną strategię i warunki dostosowane do Twoich potrzeb i celów. Wspólnie dobieramy najkorzystniejszy wariant współpracy.

Czego oczekujemy od franczyzobiorcy?

• Zaangażowania
• Chęci rozwoju i wdrażania innowacyjnych rozwiązań
• Współpracy i dbałości o standardy
• Aktywnego prowadzenia biznesu

Zainwestuj swój kapitał w znaną, szybko rozwijającą się markę i prowadź działalność, która dostarczy Ci wiele satysfakcji. Postaw pierwszy krok w kierunku własnego studia In.Time i poznaj szczegóły współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

 

Formularz kontaktowy

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design