La Mancha startuje z tegoroczną ofertą obozu językowego w Hiszpanii

Data dodania: 14 marca 2024
Kategoria:

La Mancha, szkoła języka hiszpańskiego przedstawia ofertę wakacyjną, półkolonie w kraju oraz kolonie i obozy w Hiszpanii, skierowaną najczęściej do dzieci i młodzieży.

W La Manchy stawiamy nie tylko na naukę w ciągu roku szkolnego i tradycyjne kursy odbywające się w formie cotygodniowych zajęć. Dbamy też o to, by mieć atrakcyjną ofertę w trakcie ferii zimowych i wakacji. Dzięki temu nasze jednostka główna i oddziały franczyzowe mogą też w tym okresie działać i generować przychody oraz zabiegać o rozpoznawalność na rynku. To bardzo ważne, by nie „zamrażać” działalności w czasie wakacji. Świetnym pomysłem na zdobycie nowych klientów czy aktywizację w wakacje uczniów uczęszczających na tradycyjne kursy są półkolonie i kolonie oraz obozy dla dzieci i młodzieży. Od kilku lat organizujemy je regularnie. W okresie zimowym i wakacyjnym proponujemy półkolonie w naszych siedzibach oraz wyjazdy do Hiszpanii na obozy językowe – mówi Urszula Poszumska, Dyrektorka ds. marketingu.

Oferta obozów wakacyjnych obejmuje zazwyczaj tygodniowy obóz z 20 godzinami zajęć z języka hiszpańskiego w szkole językowej z native speakerami (od poniedziałku do piątku) np. w Madrycie, Sewilli, gdzie sieć ma zaprzyjaźnione i współpracujące z nimi szkoły, oraz różne popołudniowe aktywności jak zwiedzanie, wizyty w aquaparku, kinie, restauracji. Podczas takich pozalekcyjnych aktywności można też sprawdzić swoje umiejętności językowe w praktyce, na żywo. W cenie oferty obozów jest: zakwaterowanie u rodzin w pokojach 2,3-osobowych z pełnym wyżywieniem, test poziomujący znajomość języka hiszpańskiego, dyplom na koniec pobytu dla każdego uczestnika, karta na przejazdy transportem publicznym, darmowy transfer z lotniska i na lotnisko, ubezpieczenie, opieka polskiego kierownika wypoczynku.

W tym roku zapraszamy młodzież w wieku 12-17 lat na obóz językowy w Madrycie w dniach 23 czerwca-1 lipca (9 dni, 8 nocy). Cena wyjazdu to 3700 zł, ale dla uczniów La Manchy oraz dla osób, które z nami już wyjeżdżały, jest cena promocyjna 3600 zł. Dzięki temu budujemy też społeczność osób zainteresowanych rok co roku wyjazdami z nami. Obserwujemy, że wiele dzieci chętnie wyjeżdża z nami co roku lub nawet dwa razy do roku, bo także w sezonie zimowym. Zapisy na tegoroczny obóz trwają do 31 marca. Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić zaliczkę w wysokości 600 zł i zapisać się pod adresem gdansk@lamancha.pl lub numerem telefonu: (+48) 510 100 174 – dodaje Urszula Poszumska.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: Dowolna, zależy od franczyzobiorcy
  • Opłata wstępna: 8 000 zł
  • Opłata bieżąca: opłata miesięczna przez pierwszy rok działalności – 20% przychodu miesięcznego brutto, od drugiego roku działalności – 15% przychodu miesięcznego brutto.
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design