Wiosenne wydanie magazynu Franczyza&Biznes

Data dodania: 8 marca 2024
Kategoria:
F&B_02_2024_okladka

W kolejnym wydaniu jak zawsze dużo do poczytania. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wartościowe teksty, porady i wywiady.

Wyniki pierwszej edycji ogólnopolskiego badania w zakresie gotowości Polaków do zakładania własnej działalności gospodarczej, przeprowadzonego przez Grupę Muszkieterów we współpracy z SW Research dostarczają ciekawych informacji.

Okazuje się, że jedynie 2,7% deklarujących chęć założenia biznesu jest w pełni przygotowanych do założenia własnej firmy w krótkiej perspektywie czasowej. Zastanawiająca rozbieżność między deklaracjami a praktyką, szczególnie, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że niemal, co piąty ankietowany deklaruje chęć zostania przedsiębiorcą.

Tym, którzy chcieliby porzucić pracę na etacie i wypłynąć na niełatwe wody prowadzenia własnej firmy, często z pomocą przychodzi franczyza. Dzięki niej mogą rozpocząć przygodę z własnym biznesem z wykorzystaniem wsparcia, wiedzy i marki franczyzodawcy.

Franczyza w gastronomii stanowi raport numeru. Koszty rosną, ale zainteresowanie biznesem gastronomicznym jest wciąż duże.

W temacie numeru o tym, co czeka rynek nieruchomości handlowych.

O biznesie w branży beauty opowiada Aleksandra Wojciechowska – Staszczyk, Prezes Zarządu Perfect Look Clinic.

Jak zarobić na fotowoltaice?

Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?

Test na franczyzobiorcę – sprawdź, czy się nadajesz.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmowy z przedsiębiorcami, którzy opowiadają, dlaczego zdecydowali się na działalność w ramach sieci franczyzowej i co z tego wyszło. Swoim doświadczeniem dzieli się franczyzobiorcy konceptów Metrohouse, Alior Bank oraz Twój Prawnik 24.

I tradycyjnie, baza sprawdzonych pomysłów na własny biznes na licencji!

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design