GRANIT zaprasza do współpracy

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 kwietnia 2018
Kategoria:
Foto: Granit Parts

Brak wszelkich opłat, jedynie kapitał na start – tym kusi swoich partnerów Granit Parts.

Granit to niemiecka marka, która rozwija się w Polsce od 2004 roku.  Oferuje części zamienne do maszyn i ciągników rolniczych. Szeroki program akcesoriów dla warsztatu, przemysłu oraz ogrodu i lasu, która uzupełnia portfolio produktów.
Strategia firmy przewiduje otwieranie wyłącznie placówek partnerskich. Obecnie działa 26 oddziałów pod logo Granit. – W tym roku chcemy uruchomić kolejne 12 sklepów partnerskich. Branża rolnicza cały czas się rozwija. Ten rok jest zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Mamy bardzo dużo zapytań  dotyczącej współpracy na zasadzie Sklepu Partnerskiego. Spowodowane to jest miedzy innymi spadkiem sprzedaży nowych  maszyn rolniczych a w konsekwencji większym zainteresowaniem częściami rolniczymi – mówi Robert Hęsiak , dyrektor ds. klientów kluczowych Granit Parts.

Co wyróżnia markę Granit? To z pewnością dostępność towaru w 24h, 8,5 mln produktów w systemie, ponad 200 tys. produktów na magazynie. - Co roku do oferty dodajemy około 10 tys. produktów. Dajemy dostęp do znanych marek takich jak; SKF,ZF, Hella, Cobo, Bosch. W tym roku planujemy również  uruchomienie nowego sklepu internetowego dla naszych Partnerów – dodaje Robert Hęsiak.

Co ciekawe sieć nie pobiera żadnych opłat, nie wymaga również podpisania umowy franczyzy. Partnerzy podpisują standardową umowę zawierającą kwestie lokalowe i wizerunkowe. By otworzyć własny sklep Granit, trzeba dysponować kapitałem w wysokości 300 tys. zł, oraz dysponować lokalem o powierzchni 180-300m².

Informacja na temat oferty współpracy z Granit znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram