Franczyza depozytowa napędza rozwój tej firmy

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 stycznia 2017
Kategoria:
Foto: Komfort
W 2017 roku Komfort planuje otwarcia kolejnych 30 lokali.

Sieć sprzedaży Komfort powiększyła się o kolejne 7 sklepów. Łącznie w 2016 roku pod szyldem Komfort otwartych zostało 38 nowych lokali. W tym roku powstanie kolejnych 30.

W 2017 roku Komfort planuje otwarcia kolejnych 30 lokali – zarówno własnych, jak i w modelu franczyzy depozytowej.

Franczyza depozytowa Komfort polega na tym, że partner nie musi kupować towaru za własne środki, ale dostaje go w depozyt. Dzięki temu franczyzobiorca dysponuje ofertą produktową w takich samych cenach, strukturze, dostępności i ekspozycji jak w całej sieci sklepów.

Równolegle realizowany jest proces remodelingu wnętrz. Wszystkie nowe lokale aranżowane są w oparciu o projekt nagrodzony tytułem Best Shop Concept 2015.  Procesowi odświeżania wnętrz poddawane są również istniejące salony.

Na koniec 2017 roku ponad 70 proc. wszystkich naszych sklepów dostosowanych będzie do nowego standardu aranżacji wnętrz. Proces standaryzacji chcemy ostatecznie zakończyć w 2018 roku – mówi Wojciech Kiestrzyń, dyrektor operacyjny spółki Sklepy Komfort.

Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Przez 25 lat obecności na rynku Komfort osiągnął pozycję lidera swojej kategorii. Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć ponad 125 sklepów (własnych i franczyzowych).

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram