Franczyza depozytowa napędza rozwój tej firmy

Data dodania: 4 stycznia 2017
Kategoria:
Foto: Komfort

Sieć sprzedaży Komfort powiększyła się o kolejne 7 sklepów. Łącznie w 2016 roku pod szyldem Komfort otwartych zostało 38 nowych lokali. W tym roku powstanie kolejnych 30.

W 2017 roku Komfort planuje otwarcia kolejnych 30 lokali – zarówno własnych, jak i w modelu franczyzy depozytowej.

Franczyza depozytowa Komfort polega na tym, że partner nie musi kupować towaru za własne środki, ale dostaje go w depozyt. Dzięki temu franczyzobiorca dysponuje ofertą produktową w takich samych cenach, strukturze, dostępności i ekspozycji jak w całej sieci sklepów.

Równolegle realizowany jest proces remodelingu wnętrz. Wszystkie nowe lokale aranżowane są w oparciu o projekt nagrodzony tytułem Best Shop Concept 2015.  Procesowi odświeżania wnętrz poddawane są również istniejące salony.

– Na koniec 2017 roku ponad 70 proc. wszystkich naszych sklepów dostosowanych będzie do nowego standardu aranżacji wnętrz. Proces standaryzacji chcemy ostatecznie zakończyć w 2018 roku – mówi Wojciech Kiestrzyń, dyrektor operacyjny spółki Sklepy Komfort.

Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Przez 25 lat obecności na rynku Komfort osiągnął pozycję lidera swojej kategorii. Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć ponad 125 sklepów (własnych i franczyzowych).

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design