Epaka.pl ma ambitne plany - 200 punktów do końca roku

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 czerwca 2017
Kategoria:
Foto: epaka.pl
Epaka.pl podpisuje kolejne umowy franczyzy

Sieć epaka.pl, która działa jako broker kurierski oferując klientom indywidualnym i biznesowym dostęp do pełnego wachlarza usług pocztowo- kurierskich kontynuuje rozwój we franczyzie.

Na dzień dzisiejszy w naszej sieci mamy niespełna 150 punktów, w ciągu miesiąca planujemy otworzyć kolejne 5 placówek, a bieżący rok zamkniemy ilością 200 oddziałów – mówi portalowi Franczyzawposlce.pl Marcin Pierścionek, manager ds. rozwoju sieci franczyzowej epaka.pl.

Działalność oddziałów funkcjonujących pod tym logo obejmuje sprzedaż usług kurierskich i pocztowych, materiałów do pakowania oraz udostępnianie dopasowanych rozwiązań w zakresie wysyłki i logistyki małym oraz średnim firmom.

Jedną z zalet systemu franczyzowego epaka.pl jest stosunkowo niedrogi próg inwestycyjny. Kapitał potrzebny na start to od 3 900 do 27 000 zł (w tej kwocie jest zawarty koszt pakiet startowego z pełnym wyposażeniem lokalu).

Nie każdy młody początkujący przedsiębiorca posiada środki finansowe pozwalające na otwarcie biznesu i utrzymanie go w pierwszych najcięższych miesiącach. Dlatego też tańsze franczyzy są często wybierane przez tych ludzi. Według nas pogląd, że młodzi ludzie chętniej korzystają z tańszych franczyz wynika także z możliwości sfinansowania opłat wstępnych z programów, które oferują m.in Urzędy Pracy lub w zależności od regionu różnego typu dofinansowania – dodaje Marcin Pierścionek.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram