Epaka.pl: Brokerzy kurierscy we franczyzie

Data dodania: 28 maja 2013
Kategoria:

Wysłanie listu, dokumentów, paczki czy czegokolwiek innego na dowolny adres w Polsce i za granicą, do tego tanio, szybko i w pełni profesjonalnie? Epaka.pl, prężnie rozwijająca się sieć brokerów kurierskich udowadnia, że to możliwe.

Epaka.pl rozpoczęła działalność w 2010 roku. Obecnie sieć składa się z 2 punktów własnych i 20 franczyzowych. – Od początku roku powstało 8 nowych oddziałów franczyzowych. Udało nam się podpisać też wstępne umowy na kolejne oddziały – mówi Dariusz Chornicki, właściciel marki Epaka.pl.

Firma bardzo entuzjastycznie podchodzi do współpracy z kolejnymi franczyzobiorcami. – Dla naszej sieci każdy nowy partner franczyzowy to źródło pomysłów i inspiracji do dalszej pracy, dlatego robimy wiele aby współpraca układała się jak najlepiej. Przez cały czas wspieramy naszych franczyzobiorców i zawsze staramy się aby nasze relacje były oparte na zrozumieniu ich potrzeb – dodaje Dariusz Chornicki.

Epaka.pl stawia na franczyzobiorców chętnych do pogłębiania wiedzy i doświadczenia, osób o innowacyjnym podejściu do biznesu, kreatywnych i skutecznych. – Cenimy otwartość i orientację na sukces, pełne zaangażowanie w wykonywanie zadań i obowiązków. Stawiamy na odważnych, odpowiedzialnych i uczciwych franczyzobiorców. Do tej pory to się nam udawało, liczymy, że tak będzie też w przyszłości – mówi Dariusz Chornicki. – Stale wdrażamy nowe pomysły biznesowe. Potrzebujemy ludzi, którzy będą za nami nadążać, dzięki którym będziemy prześcigać konkurencję – informuje Dariusz Chornicki.

Firma chwali się, że nie ma przesyłki której nie dostarczy. Prym w nadawaniu najdziwniejszych wiodą seniorzy. – Dziś już nie jest dziwne wysłanie walizek do sanatorium czy 20 słoików przetworów do wnuczki w Wielkiej Brytanii, ale seniorzy potrafią przynieść do wysłania przeróżne zwierzątka, ulubione rośliny czy zapakowany, dzwoniący telefon komórkowy. Najzabawniejsze sytuacje opisujemy na naszym profilu na Facebook’u – dodaje Dariusz Chornicki.

Epaka.pl współpracuje z kilkoma tysiącami firm i największymi dostawcami w Polsce i na świecie – firmami pocztowymi i kurierskimi, m.in. K-EX, DPD, OPEK, UPS.  – Współpracujemy z partnerami, którzy wspierają nas swoją wiedzą, kreatywnością i potencjałem organizacyjnym. Zawsze też chętnie patrzymy na pomysły i oferty nowych, młodych firm. Dbamy o interesy wszystkich uczestników naszego otoczenia biznesowego. Wierzymy, że szczerość i uczciwość pomagają w budowaniu partnerskich relacji a współpraca biznesowa jest kluczowym warunkiem rozwoju firmy. Jesteśmy firmą, która z wyboru wprowadza tradycyjny model obsługi w oddziałach, dzięki czemu możemy być bliżej naszych klientów. Korzystamy z Internetu, jako środowiska pracy, ale klient zawsze może przyjść do nas osobiście. Dziś nasze oddziały dają klientowi indywidualnemu dostęp do najszerszego pakietu usług pocztowych i kurierskich, a małym i średnim firmom udostępniają dopasowane rozwiązania, w zakresie wysyłki i logistyki – mówi Dariusz Chornicki.

Potencjalny franczyzobiorca, który chciałby otworzyć własny punkt pod szyldem Epaka.pl musi liczyć się z opłatą licencyjną, zawierającą pakiet startowy, czyli wszystko co jest potrzebne do prowadzenia oddziału firmy, wynoszącą 22 tys. zł netto. – W zależności od posiadanego wyposażenia istnieje możliwość zmniejszenia kwoty opłaty licencyjnej – podsumowuje Dariusz Chornicki.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design