Dynamiczny rozwój sieci Samo Zdrowie

Data dodania: 26 czerwca 2023
Kategoria:

Sieć sklepów medycznych spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony franczyzobiorców. W niespełna pół roku zrealizowała swój plan na cały 2023 rok. Sklepów pod szyldem Samo Zdrowie jest już 35 w całej Polsce i wciąż ich przybywa.

Ten rok zaczął się bardzo intensywnie, gdyż już 2 stycznia podpisaliśmy umowę z kolejnym franczyzobiorcą. W marcu i kwietniu następne sklepy dołączyły do naszej sieci, zaś w czerwcu podpisujemy kolejne umowy. Plany na 2023 rok - 5 nowych placówek - jest już wykonany – mówi Edyta Braszkowska, założycielka sieci sklepów medycznych Samo Zdrowie. Jej pierwszy sklep powstał w 2011 roku w Kwidzynie i działa do dziś. Jest to jedyna placówka własna, pozostałe 34 należy do franczyzobiorców. Na razie każda z nich ma innego właściciela, ale część z tych osób ma w planach otwarcie kolejnych sklepów.

Nasz franczyzobiorca powinien być przede wszystkim osobą, która umie pracować w zespole i wie, na czym polega franczyza – podkreśla Edyta Braszkowska. Dobra współpraca jest dla nie bardzo ważna. Na początku tego roku sieć zorganizowała spotkanie szkoleniowo-integracyjne dla swoich franczyzobiorców.

Sieć Samo Zdrowie rozwija się bardzo dynamicznie, ale wciąż jeszcze w kilku województwach nie ma sklepu pod tym szyldem. Mowa o woj. lubuskim, świętokrzyskim, podlaskim i kujawsko-pomorskim. Do otwarcia sklepu Samo Zdrowie wystarczy lokal o powierzchni ok. 40-50 mkw., zaś kwota inwestycji wynosi ok. 60 tys. zł. Lokal powinien być dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Warto rozważyć lokalizacje w pobliżu placówek medycznych – przychodni czy szpitali.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 60 000 zł
  • Opłata wstępna: 15 000 zł
  • Opłata bieżąca: 1000 zł
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design