Domino’s Pizza przygotowuje się do otwarcia nowego lokalu

Data dodania: 25 października 2017
Kategoria:
Foto: Domino’s Pizza

Pół godziny od zamówienia i pizza ląduje na talerzu – amerykańska sieć pizzerii otworzy kolejny lokal w Polsce.

W grudniu br. w galerii Emka rozpocznie działalność nowy lokal Domino's Pizza. Restauracja należąca do amerykańskiej sieci zaoferuje kilkadziesiąt rodzajów pizzy, wrapy, przystawki i desery, zarówno na miejscu, jak i z dowozem do domu.

Domino's Pizza to franczyzowa marka. Właścicielem licencji master franchise na wprowadzenie i rozwój marki na polskim rynku jest spółka DP Polska należąca do DP Poland PLC, firmy notowanej na londyńskiej giełdzie, co daje jej stabilne podstawy finansowe do dalszego rozwoju. Z polskiej mapy lokali wynika, że obecnie na naszym rynku działa około 40 restauracji pod marką Domino’s Pizza.

Lokale, podobnie jak wszystkie pizzerie Domino’s Pizza na całym świecie, z uwagi na profil działalności i główną ideę marki opartą na realizacji zamówień z dostawą i na wynos, charakteryzują się niedużą przestrzenią przeznaczoną dla klientów. Obszar dostaw określany jest w taki sposób, aby pizza mogła zostać dowieziona gorąca maksymalnie w ciągu 30 minut od momentu złożenia zamówienia.

Minimalna kwota jaką powinien dysponować przedsiębiorca, który chciał by otworzyć franczyzową pizzerie w ramach tej sieci wynosi 95 tys. euro (kwota inwestycji uzależniona jest m.in. od posiadania prawa do lokalu oraz przewidywanych kosztów jego adaptacji).

Więcej informacji na temat otwarcia pizzerii Domino’s Pizza znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design