DepilConcept przyspiesza

Data dodania: 14 listopada 2017
Kategoria:
Foto: DepilConcept

Franczyzowy salon DepilConcept pojawił się w kolejnym mieście. Sieć gabinetów fotodepilacji i fototerapii planuje dalszy rozwój we franczyzie.

Mariusz Włoczkowski z sieci DepilConcept w rozmowie z franczyzawpolsce.pl zaznacza, że marka stawia na rozwój zarówno w miastach, w których do tej pory nie była obecna, jak w miejscowościach, gdzie już działają gabinety.

W październiku otworzyliśmy pierwszy salon w Kielcach. Planujemy też otworzyć kolejne salony w Warszawie. Nowe gabinety pojawią się też m.in. w Gdańsku i we Włocławku – mówi Mariusz Włoczkowski.  

Na prowadzenie gabinetu DepilConcept decyduje się coraz więcej nowych partnerów, ale nie brakuje też chętnych na otwarcie kolejnych salonów w ramach tej sieci.

Mamy dwóch franczyzobiorców, którzy będą otwierać swoje piąte placówki pod logo DepilConcept – dodaje Mariusz Włoczkowski.

DepilConcept to innowacyjna koncepcja biznesowa. Wąska specjalizacja i doświadczenie firmy w tej branży gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług w atrakcyjnych cenach. Fotodepilacja i fototerapia to koszt 65 zł za strefę ciała, co czyni zabiegi przystępnymi cenowo.

Minimalna kwota potrzebna na otwarcie gabinetu w ramach tej sieci wynosi 80 tys. zł.

Pełna informacja na temat warunków otwarcia gabinetu DepilConcept znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram