Carrefour kontynuuje rozwój hipermarketów we franczyzie

Autor: MK
Kategoria:

Carrefour uruchomił kolejny hipermarket franczyzowy. Do działającego w tym formacie obiektu z Bełchatowa dołączył drugi, zlokalizowany w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. To efekt stale rozwijanej przez sieć współpracy z niezależnymi lokalnymi przedsiębiorcami. Carrefour zapowiada również dalsze inwestycje w ten model biznesowy.

Oferta franczyzowa formatu hipermarketów Carrefour skierowana jest zarówno dla przedsiębiorców posiadających własny obiekt, jak i dla inwestorów, którzy chcieliby przejąć sklep już działający na lokalnym rynku. W obu przypadkach franczyzobiorcy mogą liczyć na wsparcie silnej i wiarygodnej marki, sprawdzony koncept handlowy oraz stałe wsparcie przez cały okres współpracy.

Po otwarciu hipermarketu franczyzowego w Bełchatowie we wrześniu ubiegłego roku, Carrefour uruchomił drugi obiekt w tej formule zlokalizowany w Gdańsku. Sklep zajmuje powierzchnię handlową 2500 m2 i charakteryzuje się atrakcyjną lokalizacją w Galerii Bałtyckiej. Po zmianie właściciela, jego oferta jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby i oczekiwania mieszkańców miasta i okolic:

-Hipermarket franczyzowy Carrefour w Gdańsku jest prowadzony przez doświadczonego partnera biznesowego, który od kilku lat z sukcesem zarządza supermarketem Carrefour Market. Franczyzobiorca zdecydował się na rozwój swojego biznesu na większej powierzchni handlowej, wykorzystując swoją znajomość lokalnego rynku i potrzeb klientów. W ofercie sklepu znajdą się nie tylko produkty znanych marek, ale także towary od lokalnych producentów, które będą wyróżniać się wysoką jakością i świeżością - mówi Wojciech Sypień, Dyrektor Działu Supermarketów Franczyzowych w Carrefour Polska.

Carrefour inwestuje w swoich franczyzobiorców

Carrefour ma bardzo ambitne plany dotyczące rozwoju swojej oferty franczyzowej. Sieć planuje w tym roku otworzyć łącznie kilkanaście większych sklepów w tym modelu (supermarketów i hipermarketów) oraz kontynuować ekspansję w formacie convenience. W jej ramach, oprócz klasycznych miejskich sklepów samoobsługowych, znajdują się także sklepy na stacjach paliw, osiedlowe minimarkety czy dedykowane mniejszym miastom oraz obszarom wiejskim sklepy Globi.

W rozwoju franczyzy w Carrefour pomoże nowopowstałe Centrum Kompetencji Franczyzy czyli inicjatywa, która ma na celu szkolić i wspierać franczyzobiorców z różnych aspektów prowadzenia sklepów spożywczych. Program obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne w zakresie organizacji pracy, zarządzania personelem, systemów IT, logistyki i HACCP. Centrum jest częścią strategii franczyzowej Grupy Carrefour, która opiera się na rentowności, bezpieczeństwie i partnerstwie.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: (inwestycja uzależniona od lokalizacji)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: opłata uzależniona od obrotu sklepu
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram