Brazylijski futbol w twoim mieście

Data dodania: 19 października 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Brazilian Soccer Schools
Brazylijskie Szkoły Piłkarskie rekrutują franczyzobiorców.

Największa na świecie sieć szkół, która kształci młodych zawodników w stylu brazylijskiego futbolu planuje dalszy rozwój w Polsce. Do współpracy zaprasza zarówno pasjonatów sportu, jak i osoby, które chcą prowadzić własną firmę w tej branży.

Koncept Brazilian Soccer Schools (BSS) został sprowadzony do Polski z Wielkiej Brytanii. Tam powstała metodyka prowadzenia zajęć piłkarskich skupiająca się przede wszystkim na rozwoju umiejętności technicznych.

BSS kontynuuje tradycję futbolu brazylijskiego, kształcąc wytrwałych, pracowitych i zdolnych do poświęceń zawodników, którzy grają pięknie i z pasją. Metoda powstała w oparciu o futebol de salão, brazylijską grę na sali, protoplastę futsalu. 

Z biegiem czasu okazało się, iż pewne elementy szkolenia Brazilian Soccer Schools, przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 18 lat, można wykorzystać w jeszcze niższych grupach wiekowych. Tak powstał program zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci od 6. miesiąca do 5. roku życia - Socatots. Obydwa programy dotarły do Polski w roku 2009. Rok później firma rozpoczęła rozwój sieci franczyzowej – opowiada nam Dorota Uciechowska, prezes zarządu Brazilian Soccer Schools.

Dodaje, że oferta współpracy franczyzowej jest skierowana do ludzi aktywnych życiowo, pasjonatów sportu, zwłaszcza piłki nożnej, którzy będą chcieli przyczynić się do prawidłowego rozwoju dzieci. W zależności od skali działalności i potencjału rynku, oferta może być skierowana do osób już zaangażowanych w sport i chcących podjąć dodatkową aktywność zarobkową, jak również do osób, które gotowe są podjąć wyzwanie związane z prowadzeniem własnej działalności.

Od naszych franczyzobiorców oczekujemy przede wszystkim entuzjazmu w codziennym działaniu, woli i chęci do nauki. Takie osoby, wyposażone w przygotowane przez nas narzędzia, są najlepszymi kandydatami do osiągnięcia sukcesu z Socatots i Brazylijskimi Szkołami Piłkarskimi – kontynuuje Dorota Uciechowska.

Obecnie w ramach sieci Brazilian Soccer Schools działa 50 jednostek franczyzowych. Do końca tego roku firma planuje uruchomienie kolejnych trzech. Natomiast następny rok szkolny chce rozpocząć z liczbą 60 jednostek franczyzowych.

Minimalna kwota inwestycji wymagana od przyszłych franczyzobiorców wynosi 5 tys. zł. Opłata wstępna to koszt od 5 200 zł, w zależności od ilości mieszkańców na obszarze wyłączności, zaś opłata bieżąca wynosi 15% od przychodów z tytułu prowadzenia zajęć.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram