Agencje ubezpieczeniowe na ścieżce rozwoju

Data dodania: 22 grudnia 2017
Kategoria:
Foto: Dom Ubezpieczeniowy SPECTRUM

Zmiany w prawie spowodują wzrost zainteresowaniem przedsiębiorców działaniem w ramach multiagencji – uważa Monika Gołębiewska, koordynator ds. rozwoju sieci Dom Ubezpieczeniowy SPECTRUM.

Bieżący rok dobiega końca to zawsze skłania do podsumowań, które cieszą jeśli są pozytywne.

Nazse plany dotyczące rozwoju sieci franczyzowej zostały zrealizowane zgodnie z założeniami. W tym roku podjęliśmy kolejne doskonalące system franczyzowy decyzje dotyczące szkoleń i zasad wspierania agentów wchodzących do sieci – mówi Monika Gołębiewska.

Dodaje, że za jeden z największych tegorocznych sukcesów firma uznaje wdrożenie multifunkcyjnego systemu transakcyjnego SADUS 3.0. Jest to autorski system informatyczny ułatwiający pracę franczyzobiorców i agentów.

W obliczu zmian prawnych i rynkowych, wynikających z implementacji Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/97 o dystrybucji ubezpieczeń IDD ( ang. Insurance Distribution Directive), jak również rozporządzeniu o ochronie danych osobowych (RODO), które wprowadzą nowe obowiązki dla pośredników firma upatruje duże zainteresowanie podjęciem współpracy z multiagencjami ze strony osób - do tej pory - samodzielnie działających na rynku.

- Wchodzimy w nową erę produktów ubezpieczeniowych potrzebnych każdemu przedsiębiorcy, który przetwarza dane osobowe w związku z ryzykiem ataków w cyberprzestrzeni – kontynuuje Monika Gołębiewska.

Dom Ubezpieczeniowy SPECTRUM to sieć specjalizująca się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym i gospodarczym. Działa na rzecz 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Posiada w swojej ofercie szerokie spektrum ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie i finansowych.

Informacje na temat warunków współpracy w ramach tej sieci znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: już od 0 zł (zależnie od modelu działalności, koszty dotyczą oznakowania i wyposażenia biura)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design