3 franczyzy z gwarancją zysku

Autor: MK
Kategoria:
smartcapture

Multi Ice Group poszerza swoją ofertę franczyz, wprowadza opcję dzierżawy i gwarancję miesięcznego zysku na poziomie 16 tys. zł.

Stoi za nami ponad 18 lat doświadczenia i dokładne analizy rynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie z dużą dokładnością przewidzieć dochody każdego punktu. Nasi partnerzy mogą otrzymać takie poświadczenie nawet na piśmie – mówi Radosław Charubin, CEO Multi Ice Group.

LodyBonano, “u Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Polskich oraz Crazy Dog – to franczyzy, które zostały objęte gwarancją zysku. Wszystkie funkcjonują w formacie mobilnej przyczepy, a ich właściciele mogą liczyć na zyski rzędu kilkunastu tysięcy miesięcznie.

– To oczywiście kwota minimalna, bowiem punkty w atrakcyjnych, obleganych przez turystów lokalizacjach notują nawet dwukrotnie wyższe wyniki. Nasze koncepty zostały przetestowane najpierw przez nas samych, a później przez setki franczyzobiorców, posiadamy więc pełne know how i znamy ten biznes na wylot. Wiemy, które rozwiązania się sprawdzają i oferujemy je naszym partnerom. To zdecydowanie wyróżnia nas na rynku – przekonuje Radosław Charubin i dodaje, że bezpieczeństwo inwestycji jest w dzisiejszych czasach kluczowe.

Dochodowe marki

LodyBonano i “u Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Polskich to marki, które na dobre zadomowiły się już w świadomości Polaków. W całym kraju działa około 300 punktów sprzedających amerykańskie świderki i lody rzemieślnicze, wytwarzane z najlepszych naturalnych składników. Crazy Dog to natomiast nowość w ofercie Multi Ice Group. Marka oferuje hot-dogi premium, z domową bułką, prawdziwą kiełbaską, świeżymi dodatkami i sosami.

W każdym przypadku oferta franczyzowa obejmuje w pełni wyposażony, mobilny lokal, gotowy do rozpoczęcia sprzedaży. Dzięki temu partnerzy nie muszą zajmować się dodatkową adaptacją. Montują przyczepę, dokonują zatowarowania i mogą zacząć rozwijać swój biznes pod szyldem popularnej marki.

– Ograniczamy pracę franczyzobiorców do minimum. Żadnych remontów, dodatkowych zakupów sprzętu, aranżowania wystroju. Właściciel otrzymuje wszystko w pakiecie, w maksymalnie krótkim czasie od podpisania umowy. Taka kompleksowość pozwala na szybkie rozpoczęcie działalności, a co za tym idzie – czerpanie zysków – mówi Radosław Charubin.

Biznes na próbę

Inwestycja we franczyzy Multi Ice Group zaczyna się od 25 tys. zł przy finansowaniu przez leasing. W tym roku firma wprowadziła także dodatkową opcję, jaką jest dzierżawa przyczepy.

– Oferujemy naszym partnerom pomoc w uzyskaniu finansowania, jednak w obliczu obecnej sytuacji na rynku, postanowiliśmy iść o krok dalej. Inflacja oraz spadek zdolności kredytowej wielu przedsiębiorców sprawiają, że trudniej o tego typu formy bankowego wsparcia. Dlatego umożliwiamy dzierżawę, która pozwala na “wypróbowanie” biznesu bez długich umów – przekonuje właściciel Multi Ice Group.
Dzięki temu rozwiązaniu franczyzobiorca może sprawdzić, czy odnajdzie się w prowadzeniu takiej formy działalności oraz czy wybrana lokalizacja przynosi mu oczekiwane obroty. Ta forma współpracy nie jest obarczona praktycznie żadnym ryzykiem.

– Jesteśmy pewni naszych konceptów biznesowych, ponieważ mamy za sobą lata doświadczenia, dziesiątki procesów optymalizacyjnych i analiz rynku. Stoją za nami rekomendacje osób, które z powodzeniem rozwijają swoje firmy pod szyldami marek Multi Ice Group. Przy odpowiednim nastawieniu partnerów, ich chęci do pracy i zaangażowaniu, sukces jest tylko kwestią czasu – podsumowuje Radosław Charubin.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram