100 sklepów osiedlowych w jeden rok

Data dodania: 24 marca 2017
Kategoria:
Foto: Carrefour

Carrefour Polska planuje utrzymać dotychczasowe tempo rozwoju otwierają w tym roku 100 kolejnych sklepów osiedlowych w ramach sieci franczyzowej.

W ostatnim roku Carrefour, który rozwija w naszym kraju m.in. sieci sklepów franczyzowych kontynuował dynamikę wzrostu i zmian. W 2017 roku strategicznym celem rozwoju firmy jest omnikanałowość. Najważniejsze projekty w bieżącym roku to: projekt marketplace, usługi collaborative economy, udostępnienia klientom płatności mobilnych oraz uruchomienie inkubatora dla start-upów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników osiągniętych w 2016 roku. Udało nam się zrealizować założenia strategiczne przedstawione w kampanii Napoleona w pięciu kluczowych obszarach: jakość, wybór, niskie ceny, zdrowie oraz bliskość. W 2017 roku, Carrefour będzie nadal promował kulturę opartą na innowacyjnym podejściu do handlu, zarówno w centrali jak i w sklepach sieci, poprzez nowatorskie koncepty, produkty, usługi i formaty handlowe. Naszym największym wyzwaniem będzie rozwój nowoczesnych usług, które są odpowiedzią na realne potrzeby współczesnego konsumenta, jego styl życia i oczekiwania. Podejście omnikanałowe, a także m.in., uruchomienie czterech nowych projektów z zakresu innowacyjnych technologii pozwoli nam zwiększyć sprzedaż – powiedział Guillaume de Colonges, prezes i dyrektor generalny Carrefour Polska.

W 2017 roku sieć planuje utrzymanie dotychczasowego tempa rozwoju poprzez remodeling kilkunastu hipermarketów oraz otwarcie kolejnych 2 placówek (w Piotrkowie Trybunalskim i Galerii Północnej w Warszawie), a także otwarcie około 10 nowych supermarketów, między innymi w galerii Wroclavia we Wrocławiu. Zapowiadanych jest również ponad 20 modernizacji placówek w tym formacie.

Szybko rozrastająca się sieć sklepów osiedlowych również utrzyma dynamikę powiększając się o około 100 nowych placówek. Listę tegorocznych inwestycji uzupełni remodeling centrów handlowych, między innymi w Szczecinie, Białymstoku, Głogowie, Chorzowie czy Zgorzelcu.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design