10 nowych sklepów convenience w sieci Carrefour Polska

Data dodania: 23 marca 2021
Kategoria:
Foto: Carrefour we Wrocławiu

Foto: Carrefour we Wrocławiu

W pierwszych dwóch miesiącach bieżącego roku, Carrefour Polska otworzył 10 nowych placówek, w tym 8 pod szyldem Carrefour Express. W rezultacie, w sieci Carrefour w Polsce funkcjonuje obecnie prawie 700 sklepów typu convenience, dostępnych zarówno w większych, jak i mniejszych miastach oraz na obszarach wiejskich. Większość z nich to placówki franczyzowe, rozwijane we współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami.

  • Kontynuujemy stopniową rozbudowę sieci sklepów convenience, głównie poprzez partnerstwo z franczyzobiorcami, którym asystujemy w zarządzaniu dochodowymi sklepami. Nasza różnorodność formatów pozwala na dostosowanie oferty do konkretnych możliwości i lokalizacji - czy to w dużym mieście, małym miasteczku, czy na wsi - oraz do potrzeb miejscowego klienta – mówi Krzysztof Łagowski, dyrektor Sklepów Convenience w Carrefour Polska.

Spośród 8 nowo otwartych sklepów Carrefour Express, 5 z nich znajduje się w dużych miastach, takich jak Warszawa, Kraków, czy Wrocław, jeden w mniejszym Luboniu, a pozostałe dwa zostały otwarte na stacjach paliw w Oświęcimiu i Dębie Polskim. Sklepy Carrefour Express oferują około 3000 produktów, w tym wyselekcjonowane produkty świeże: warzywa, nabiał i dania gotowe. Klienci mogą tam również napić się kawy, zjeść szybką przekąskę lub kupić jedzenie na wynos. Coraz częściej mają także możliwość odbioru przesyłek czy opłacenia rachunków. Dodatkowo, korzystając z aplikacji „Mój Carrefour”, mogą skorzystać z licznych ofert rabatowych. W sklepach sukcesywnie wprowadzana jest usługa click&collect.

Sklepy Globi, ze względu na swoją powierzchnię i asortyment, głównie adresowane są do mieszkańców mniejszych miast i obszarów wiejskich. Przykładem może być nowy sklep w niewielkich Sulistrowiczkach. Pojawiają się one czasami również w większych miastach, jak nowa placówka w Warszawie. W Globi klienci znajdą szeroką ofertę około 400-500 produktów spożywczych marki własnej Carrefour, rozbudowany asortyment przemysłowy oraz atrakcyjną ofertę alkoholi.

W każdym z nowych sklepów Carrefour oferta jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb lokalnego rynku, a zespół specjalistów dba o odpowiednią aranżację i atrakcyjność wizualną placówki.

Zapoznaj się z ofertą franczyzy Carrefour w katalogu serwisu franczyzawpolsce.pl. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, jeśli interesuje Cię współpraca.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram