10 lat franczyzy SPECTRUM w Żyrardowie

Data dodania: 3 czerwca 2024
Kategoria:

Żyrardowski oddział Domu Ubezpieczeniowego Spectrum obchodził dziesięciolecie działalności pod koniec kwietnia 2024 roku. Właściciel placówki, Krzysztof Baraniecki, zdecydował się na otworzenie swojego punktu multiagencji ze względu na stabilność, jaką oferuje branża ubezpieczeniowa.

– Zauważyłem, że w moim mieście jest duża rotacja najemców lokali biznesowych, jedynie biura ubezpieczeniowe trwały od lat w tych samych miejscach – mówi Krzysztof Baraniecki. Decyzję o tym, by wejść właśnie w ubezpieczenia, podjął spontanicznie. Wcześniej pracował w korporacji i zajmował się marketingiem. Partner multiagencji SPECTRUM pozytywnie ocenia zarówno proces wdrożenia dla nowego agenta, jak wsparcie uzyskiwane na każdym etapie współpracy. – Od 10 lat niezmiennie czuję, że jesteśmy drużyną, która gra do jednej bramki – podsumowuje.

Wśród kluczowych zalet współpracy ze SPECTRUM franczyzobiorca wymienia system All in #1 SADUS, który zawiera m.in. porównywarkę ofert ubezpieczeniowych i moduł rozliczeń. Pan Krzysztof raportuje całą sprzedaż polis jednym kliknięciem i nie musi się martwić zawiłościami rozliczania z różnymi towarzystwami. Z poziomu systemu All in #1 SADUS może wystawić polisę u każdego z ponad 30 ubezpieczycieli z całkowitą pewnością, że wszystkie formalności są przeprowadzone prawidłowo.

Franczyzobiorca Domu Ubezpieczeniowego Spectrum jest zadowolony ze swojego wyboru, a praca przynosi mu wiele satysfakcji. – Zdaję sobie sprawę, że pełnię zawód zaufania społecznego, dlatego w relacjach z klientami stawiam na szczerość i rzetelność – podkreśla Krzysztof Baraniecki, zauważając, że praca agenta ubezpieczeniowego przyniosła mu także rozpoznawalność w lokalnej społeczności oraz przydatne kontakty.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: już od 0 zł (zależnie od modelu działalności, koszty dotyczą oznakowania i wyposażenia biura)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design