Aktywni z Aliorem w Kostrzynie i Swarzędzu

Data dodania: 11 czerwca 2024
Kategoria:

Jak zbudować trwałe relacje z klientami? Jak wzmocnić pozytywny wizerunek placówki w swoim mieście? Odpowiedzią partnerów Alior Banku jest udział w akcji „Aktywni z Aliorem”.

Inicjatywa „Aktywni z Aliorem” to projekt, w którym bank angażuje się w wydarzenia o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Alior Bank skupił się na wspieraniu imprez regionalnych z różnych części Polski. Celem akcji jest integracja z lokalnymi społecznościami oraz promocja zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. W maju i w czerwcu patronatem objął m.in. biegi w Kostrzynie i Swarzędzu.

Obie imprezy przyciągnęły licznych zawodników, kibiców i rodziny z dziećmi. Aktywnie uczestniczyły w nich placówki partnerskie banku. Stoiska partnerów Alior Banku to szansa na bezpośredni kontakt z mieszkańcami i możliwość przedstawienia swojej oferty.

– Gorąco kibicowaliśmy wszystkim zawodnikom Kurdeszowej ZaDyszki, dopingowaliśmy ich na trasie. Sportowych emocji było bardzo dużo. To dla nas doskonała okazja, by zaangażowanie społeczne połączyć z promocją naszej placówki w Kostrzynie. Reklamy Alior Banku na trasie, na scenie, w mieście były bardzo zauważalne. A właśnie na wzroście widoczności w Kostrzynie bardzo nam zależało – powiedziała Magdalena Kubiak, partner Alior Banku.

– Szpot Swarzędz Bieg to niemal 3,5 tys. uczestników biegu i setki kibiców, którzy ich wspierali. To ważne wydarzenie dla lokalnej społeczności, dlatego chcieliśmy w nim uczestniczyć. Przede wszystkim mieliśmy okazję do wielu rozmów z mieszkańcami. One zawsze budują relację i zaufanie, nie ma do tego lepszej okazji. W towarzystwie burmistrza, organizatorów i gości wręczaliśmy również nagrody dla zawodników – powiedziała Małgorzata Walczak, kierownik placówki partnerskiej Alior Banku w Swarzędzu.

Kolejne wydarzenia sportowe w ramach cyklu Aktywni z Aliorem, w których uczestniczą placówki partnerskie, już 15 czerwca – Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa w Koninie i X BIEG WIERCHAMI w Beskidzie Sądeckim. Zapraszamy na trasy.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: ok. 40 000 zł
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design