Zdrowa Krowa otwiera restaurację w Złotych Tarasach

Autor: MK
Kategoria:

Właścicielem nowej restauracji jest franczyzobiorca sieci, który prowadzi obecnie dwie restauracje – Zdrowa Krowa Warszawa Wola oraz Smile&Wine Port Praski.

– Złote Tarasy to jedna z najlepszych lokalizacji, jeśli chodzi o centra handlowe w Polsce. Usytuowanie w absolutnym centrum Warszawy jest podwójnie atrakcyjne dla gastronomii, ze względu bliskość dworca PKP i obecność podróżnych oraz osób przychodzących do galerii na zakupy czy jedzenie. Nie bez znaczenia jest tu również bliskość biur – zwraca uwagę Michał Kuczyński, franczyzobiorca Zdrowej Krowy.

–Kiedy Złote Tarasy zgłosiły się do nas z propozycją wynajęcia lokalu, od razu się tym zainteresowałem. Dzisiaj, kiedy gastronomia boryka się ze zmniejszonymi obrotami i wysokimi kosztami, liczba klientów w dobrych galeriach handlowych nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. Dobór najemców w Złotych Tarasach jest bardzo dobry, co wpływa na wysoki ruch. Dzięki temu, że jesteśmy siecią, rozpoczęliśmy rozmowy ze Złotymi Tarasami, które były zainteresowane wprowadzeniem dokładnie takiego konceptu, jaki oferujemy.

Nowa restauracja specjalizować się będzie w kuchni amerykańskiej, opartej na burgerach ze starannie wyselekcjonowanej wołowiny. Oprócz klasycznych dań mięsnych będzie oferować, podobnie jak w istniejących restauracjach, także dania vege, keto, paleo, steki i sałatki. Punkt serwować będzie ponadto menu śniadaniowe oraz dania dla dzieci. Otwarcie planowane jest już na przełom marca i kwietnia.

– Podstawą naszej kuchni jest wysokiej jakości wołowina, ale systematycznie rozszerzamy ofertę o dania vege. Obserwujemy też trendy flexitarian, nurt keto czy paleo. Chcemy w ten sposób docierać do świadomych konsumentów, dla których liczy się zdrowa dieta i troska o środowisko naturalne – przekonuje Robert Kuc, CEO sieci i dodaje: – Restauracja w Złotych Tarasach z pewnością wpłynie na rozpoznawalność marki. Dodatkowo wpisuje się w nasz plan rozwoju i cele, jakie stawiamy sobie na 2023 rok. Planujemy utworzenie co najmniej kilku nowych punktów, w tym food trucków, startujemy ponadto z markami wirtualnymi. Pracujemy też nad centralizacją dostaw oraz employer brandingiem.

Sieć Zdrowa Krowa liczy 13 restauracji w Polsce. Franczyzobiorcy mają do wyboru trzy modele współpracy: Zdrowa Krowa, Zdrowa Krowa Slow Street Food oraz restauracja premium Smile&Wine. Obecnie sieć poszukuje partnerów, którzy chcą otworzyć swój lokal m.in. w Fuzji Łódź.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 250 000 zł
  • Opłata wstępna: 39 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: 6% od obrotu brutto
  • Opłata marketingowa: 2000 zł/miesiąc

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram