Wirtualne wizyty 360 W ASPECT Nieruchomości

Data dodania: 6 września 2019
Kategoria:
Foto: Wirtualne wizyty 360

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania Klientów, biura nieruchomości oferują coraz więcej usług dodatkowych w ramach podstawowej działalności.

Standardem na rynku jest to, że poza profesjonalną obsługą związaną z transakcją sprzedaży mieszkania lub domu, biura oferują fachowe doradztwo w zakresie finansowania, ubezpieczenia. Są biura posiadające w pakiecie profesjonalne, bezpłatne przeprowadzki. Dodatkowe usługi stają są wyróżnikiem na rynku, podnoszą jakość, a szeroki wachlarz usług komplementarnych bezpośrednio przekłada się na satysfakcję Klientów z przeprowadzonej transakcji.
 
Postęp technologiczny sprawia, że klasyczne zdjęcia i opis lokalu nie jest już wystarczający, aby wyróżnić się spośród setek innych ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Klasyczna fotografia nie zawsze odzwierciedla jakość i klimat nieruchomości, dlatego niektóre biura wykorzystają narzędzia ułatwiające dokonanie wyboru przez klienta, jednym z nich jest wirtualna wizyta 360.
 
ASPECT Nieruchomości w ramach swojej sieci franczyzowej otworzył w sierpniu 2019 roku swoje 20-te biuro, tym razem w Warszawie. W sercu stolicy, przy ulicy Żurawiej powstało biuro, które specjalizować się będzie w wirtualnych wizytach 360.

- Wirtualne wizyty mają ogromną przewagę nad klasyczną fotografią – twierdzi właściciel biura ASPECT Nieruchomości Warszawa Centrum, Damian Wójcik. W dzisiejszym świecie, jedną z największych wartości jest czas. To dzięki technologii 360 możemy go zaoszczędzić, ponieważ pełniejsza wizualizacja powoduje szybszą ocenę atrakcyjności nieruchomości, lokale prezentowane są rzadziej, ale klientom, którzy są bardziej zdecydowani, ponieważ znają już nieruchomość z wirtualnej wizyty – dodaje Wójcik.

To prostota i atrakcyjność powodują, że wirtualne wizyty są bardzo wysoko ocenianie przez klientów. Dzięki wykorzystaniu technologii 360 klient szybciej znajdzie mieszkanie, które spełnia jego oczekiwania.

ASPECT Nieruchomości w niedalekiej przyszłości chce, aby tego typu usługa stała się standardem w sieci. W ramach akcji promocyjnej, która ruszy we wrześniu i potrwa do końca października, każdy nowy franczyzobiorca wchodzący do sieci otrzyma wszystkie niezbędne narzędzia oraz szkolenia służące do skutecznego oferowania swoim klientom opcji wirtualnych wizyt 360.

- Wprowadzenie do standardowej oferty wirtualnych wizyt 360 to jeden z elementów strategii budowania przez ASPECT Nieruchomości pozytywnego wizerunku Agenta jako eksperta rynku, który profesjonalnie i rzetelnie przygotuje lokal do sprzedaży – mówi Bartłomiej Kołodziejek, dyrektor ds. rozwoju sieci ASPECT Nieruchomości.

Więcej informacji na temat franczyzy ASPECT Nieruchomości znajdziecie Państwo na stronie www.aspect.info.pl w zakładce FRANCZYZA.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design