Wiosna w biznesie – nowy numer Franczyza&Biznes już w sprzedaży!

Data dodania: 27 lutego 2018
Kategoria:
Foto: Franczyza&Biznes

Masz pomysł, ale nie masz kapitału? Czy raczej masz pieniądze, ale nie wiesz w co zainwestować?

Z takimi „dylematami” stykamy się w naszej codziennej pracy z Klientami. W najnowszym wydaniu magazynu Franczyza&Biznes możesz przeczytać skąd wziąć pieniądze na własny biznes. Jest kilka sposobów by pozyskać finansowanie. A jeśli myślisz o własnej restauracji, to eksperci Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych, którzy przygotowywali raport numeru – Gastronomia na talerzu – przybliżą Ci branżę gastronomiczną, wskażą jakie trendy panują na rynku – a jest w czym wybierać.

W tym numerze otwieramy kolejne biznesy – lombard, szkołę nauki jazdy czy firmę sprzątającą. Jeśli to Cię zainteresuje, podpowiemy Ci krok po kroku jak stać się właścicielem tej właśnie firmy.

Z ankiety przeprowadzonej wśród naszych czytelników wynika, że najbardziej lubią czytać o ludziach, którym się udało odnieść sukces w biznesie. Wiadomo! To nie tylko przykład, że Polak potrafi, ale przede wszystkim inspiracja do szukania własnej drogi biznesowej.

Dlatego dużo miejsca poświęciliśmy w tym numerze na wywiad z właścicielem największej firmy odzieżowej w Polsce, Panem Markiem Piechockim – twórcą marki LPP. Warto poczytać, co ma do powiedzenia człowiek, który od początku tworzenia swojego biznesu miał jasno określone cele, do których dążył wytrwale i konsekwentnie. Jak widać - opłaciło się.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmów z przedsiębiorcami, którzy opowiadają dlaczego zdecydowali się na działalność w ramach sieci franczyzowej i co z tego wyszło. Swoim doświadczeniem dzielą się franczyzobiorcy konceptów - FREE TV , Blue Shadow i Bobby Burger.

Na koniec „zajrzeliśmy” za ocean, gdzie – jak co roku - magazynu Entrepreneur przygotował zestawienie 500 najlepszych franczyz na świecie. My wybraliśmy Top10. Ciekawi jesteście jakie to systemy?

I tradycyjnie, na koniec baza sprawdzonych pomysłów na własny biznes!

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w sieci Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design