Wiosenne przyspieszenie w firmie Wojtex

Data dodania: 14 marca 2019
Kategoria:
Foto: Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex

Rok 2019 to intensywny czas rozwoju firmy – nowa marka, kolejne otwarcia. Firma nieustannie pracuje nad wypracowaną przez lata pozycją lidera na rynku franczyzowym.

Jak mówi właściciel firmy Wojciech Goduński, klienci od gastronomii wymagają, żeby było szybko, smacznie i do syta i dlatego firma  traktuje to jako motto i z sukcesem realizuje swoje plany.

-W tym roku będziemy pracować nad rozwojem naszego nowego konceptu – Tairoll. Obecnie przeprowadzamy rebranding marki lodowej Mangatto -  dodaje Wojciech Goduński. Oczywiście likwidacja Mangatto nie wiąże się z pozostawieniem samym sobie franczyzobiorców, którzy prowadzili punkty z lodami włoskimi. Ci, którzy wcześniej podpisali z nami umowę na działalność Mangatto, przebranżowili się na lody tajskie Tairoll. Jest to dla nich przede wszystkim bardziej opłacalny biznes – mówi Goduński.  Maszyna do lodów tajskich jest o wiele tańsza niż do lodów włoskich, a zwrot inwestycji następuje znacznie szybciej. Biznes jest o wiele bardziej rentowny, a to przekłada się na zwiększenie dochodów.

- Marzeniem każdej firmy jest to, aby działać jak korporacja, a kluczowe decyzje podejmować jako mała firma. To oczywiście udaje się nielicznym i cieszę się, że nam się to udało – dodaje Goduński.

Firma rozwija się także w kanale delivery poprzez aplikację Zjemy.co, gdzie rynek w 2018 roku rozwijał się bardzo dynamicznie. - Nasi klienci coraz częściej korzystają z możliwości zamawiania potraw za pośrednictwem telefonu lub internetu. Ten sposób składania zamówienia cieszył się największą popularnością w przypadku pizzerii Biesiadowo czy restauracji Western Tortilla. Dla nas to doskonały okres rozwoju firmy. W swojej bazie mamy ponad 500 restauracji. Każdego dnia podpisujemy kolejne umowy – podsumowuje Goduński.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design