Rozwój sieci franczyzowej Lauren Peso Polska S.A.

Data dodania: 15 marca 2019
Kategoria:
Foto: Lauren Peso Polska S.A.

Tegoroczne plany rozbudowy sieci to nawiązanie współpracy głównie z partnerami z Wielkopolski, Trójmiasta i woj. mazowieckiego.  

W tym roku polityka franczyzowa naszej firmy będzie się skupiać głównie na pozyskaniu potencjalnych franczyzobiorców z regionów Wielkopolski, Trójmiasta oraz województwa mazowieckiego. Ubiegłe lata pokazały nam, że rejony południowe, a także Dolny Śląsk są terenami działania dobrze prosperujących jednostek franczyzowych z ogromnym potencjałem do dalszego rozwoju. Nowy oddział z okolic Siedlec wpisuje się całkowicie w ten pozytywny trend – mówi Katarzyna Heflik Koordynator ds. Rozwoju Jednostek Franczyzowych Lauren Peso Polska.

Firma dąży do tego, by w każdym z kluczowych obszarów kraju posiadać właśnie takie profesjonalne przedstawicielstwo. Tym samym zaprasza do współpracy partnerów biznesowych ze wspomnianych lokalizacji. Lauren Peso Polska stawia na osoby z doświadczeniem w pozyskiwaniu klientów a także takie, które miały już styczność z branżą usług szkoleniowych, doradztwa biznesowego czy też eventami integracyjnymi, czyli z głównymi filarami działalności firmy.

Potencjalnym franczyzobiorcom Lauren Peso oferuje atrakcyjną, dopasowaną do ich możliwości formę współpracy oraz pełne wsparcie merytoryczno-organizacyjne, a w zamian liczy na ich rzetelność, rozwój podległych im jednostek oraz systematyczne zwiększanie portfela klientów, co w praktyce przełoży się na osiąganie satysfakcjonujących zysków.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design