Wakacyjny numer magazynu Franczyza&Biznes

Data dodania: 4 lipca 2022
Kategoria:

W najnowszym wydaniu magazynu Franczyza&Biznes mamy dla naszych czytelników sporo ciekawych treści. Artykuły, wskazówki i wywiady zostały przygotowane z myślą o szerokim spektrum zainteresowań naszych odbiorców.

W tym numerze skupiamy się na franczyzach niskobudżetowych, które są dostępne dla większości osób planujących otwarcie własnego biznesu. Oferujemy dogłębne analizy i przybliżamy różnorodność branż, w których można znaleźć atrakcyjne oferty. Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w naszym szczegółowym raporcie.

  • Przyglądamy się, jak można stać się właścicielem placówki bankowej, co jest coraz bardziej popularnym trendem na rynku franczyzowym.
  • Właściciele sieci PINTA, pionierzy piwnej rewolucji w Polsce, dzielą się swoimi doświadczeniami i spojrzeniem na rynek.
  • Analizujemy wzrastającą skalę oszustw na platformach crowdfundingowych, co jest ważnym zagadnieniem w dobie rosnącej popularności inwestowania online.
  • Przybliżamy czytelnikom rosnące zainteresowanie inwestowaniem na giełdzie, którego jednym z czynników jest galopująca inflacja.po pandemii
  • Prezentujemy obraz branży gastronomicznej po pandemii, zwracając uwagę na to, jakie cechy pozwoliły przetrwać najtrudniejsze momenty.
  • Poruszamy temat pożyczania pieniędzy od rodziny, prezentując jego plusy i minusy, a także analizujemy, jak obniżyć ratę kredytu hipotecznego w kontekście podnoszenia stóp procentowych.
  • Odkrywamy fenomen drugiego życia paczkarni i rosnącej popularności tego słodkiego przysmaku.

Rozmawiamy z przedsiębiorcami, którzy podjęli decyzję o działalności w ramach sieci franczyzowej. Ich doświadczenia, w tym związane z markami epaka.pl i Żabka, dostarczają praktycznej wiedzy.

Nie zabraknie także sprawdzonej bazy pomysłów na własny biznes na licencji.

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny jest w popularnych punktach sprzedaży oraz w naszym e-sklepie. Zapraszamy do lektury!

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design