Wakacyjne wydanie Franczyza&Biznes już w sprzedaży

Data dodania: 7 lipca 2023
Kategoria:

W kolejnym wydaniu jak zawsze dużo do poczytania. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wartościowe teksty, porady i wywiady.

Dyskusja o tym czy lepiej pracować na etacie czy prowadzić własnych biznes zdaje się nie mieć końca i zapewne nigdy nie doprowadzi do jednoznacznej konkluzji. I bardzo dobrze, bo przecież właśnie na tym, między innymi, polega wolność wyboru, że każdy może zarabiać na życie w wybrany przez siebie sposób. Zwolennicy etatu cenią sobie, niekiedy złudne, poczucie bezpieczeństwa, jakie daje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz regularne otrzymywanie wynagrodzenia za wykonaną pracę. Ci, którzy chcą prowadzić swój biznes cieszą się na myśl o niezależności i poczuciu swobody, jakie on daje i liczą na większe przychody niż z pracy etatowej.

Tym, którzy chcieliby porzucić pracę na etacie i wypłynąć na niełatwe wody prowadzenia własnej firmy, często z pomocą przychodzi franczyza. Dzięki niej mogą rozpocząć przygodę z własnym biznesem z wykorzystaniem wsparcia, wiedzy i marki franczyzodawcy.

W raporcie numeru przedstawiamy sprawdzone franczyzy na polskim rynku. A w temacie numeru - jak wystartować z własnym biznesem.

O roli franczyzodawcy i budowaniu własnej sieci opowiedziała nam Edyta Braszkowska, właścicielka sieci franczyzowej Sklepy Medyczne Samo Zdrowie.

Rośnie zapotrzebowanie na wirtualnych ludzi – cyfrowi ludzie są tworzeni z myślą o konkretnych zastosowaniach.

Apel do premiera w sprawie ustawy o franczyzie - o przyspieszenie prac rządowych nad projektem ustawy.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmowy z przedsiębiorcami, którzy opowiadają, dlaczego zdecydowali się na działalność w ramach sieci franczyzowej i co z tego wyszło. Swoim doświadczeniem dzieli się franczyzobiorcy konceptów – DepilConcpet oraz Dr Irena Eris Kosmetyczne Instytuty.

I tradycyjnie, baza sprawdzonych pomysłów na własny biznes na licencji!
Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w sieci Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Redaktor Naczelna

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design