Umiejętności językowe zawsze w cenie

Autor: MK
Kategoria:

Polsko-brytyjski Instytut Colina Rose od 16 lat działa w Polsce pod marką SzybkiAngielskiTM. Dajemy możliwość prowadzenia własnej szkoły, jako własnej, niezależnej firmy, w ramach sieci franczyzowej – mówi Anna Urbańska, Wiceprezes Zarządu.

Co ciekawego wydarzyło się u Was w ubiegłym roku?

Rok 2022 był dla nas bardzo intensywny. Angielski zawsze był potrzebny, ale nigdy tak bardzo jak teraz. Publikowane raporty w branży szkół językowych pokazują z roku na rok tendencję wzrostową. Cały świat bardzo otworzył się na współpracę międzynarodową, przez co jeszcze bardziej wzrosła potrzeba znajomości języków obcych w firmach, które chcą nawiązywać zagraniczne relacje biznesowe. Z drugiej strony sami pracownicy poszukują możliwości rozwoju kariery za granicą, do czego niezbędna jest umiejętność sprawnej i swobodnej komunikacji w języku angielskim, co Metoda Colina Rose w pełni zapewnia.

Ile obecnie działa placówek franczyzowych?

Obecnie posiadamy 30 szkół franczyzowych zlokalizowanych w różnych miastach w Polsce i jedną szkołę własną z Centralą w Warszawie. W 2022 roku do sieci dołączyły dwie nowe placówki w Poznaniu i Zabrzu.

Dlaczego franczyzobiorca powinien wybrać Waszą ofertę?

Proponujemy Partnerom prowadzenie własnej, niezależnej firmy w ramach sieci franczyzowej pod marką SzybkiAngielskiTM, dzięki czemu z jednej strony posiadają bardzo dużą niezależność w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa, a z drugiej posługują się marką, która jest rozpoznawalna na polskim rynku i korzystają z know-how sieci w zakresie metodyki, marketingu, jak i zarządzania. Pomagamy wyróżnić się na lokalnym rynku. Na bieżąco wypracowujemy i testujemy procesy a następnie dzielimy się ze szkołami partnerskimi tym, co przyniosło pozytywne efekty. To wszystko sprawia, że marka stale się rozwija.

Jaki jest koszt przystąpienia do sieci?

Opłata wstępna za przystąpienie szkoły do systemu franczyzowego SzybkiAngielskiTM wynosi łącznie 25 tys. zł netto. Z tej kwoty przeznaczamy 6 tys. brutto na sfinansowanie kampanii reklamowej nowej szkoły w internecie w początkowym okresie jej działalności. Jest ona zarządzana przez specjalistów, współpracujących z nami i posiadających ogromne doświadczenie w zarządzaniu kampaniami w różnej wielkości miastach. Ponadto, udzielamy szkole 100% rabatu na prowizję od pierwszych dziesięciu sprzedanych kursów, czyli łącznie 1 tys. zł, o ile zostaną one sprzedane w okresie do 4 miesięcy od otwarcia placówki dla Klientów (oznacza to, że zysk ze cały sprzedaży pierwszych 10 kursów zostaje u Partnera). Na dzień dzisiejszy nasi franczyzobiorcy nie ponoszą żadnych stałych, ryczałtowych opłat z tytułu przynależności do sieci. Rozliczamy się tylko w oparciu o sprzedaż, dlatego sukces Partnera dla nas równie ważny, jak dla samej placówki. Opłata z tytułu sprzedanego kursu obejmuje podręczniki, loginy do platformy e-learningowej, obsługę bieżącą, a także pełen pakiet szkoleń sprzedażowych, marketingowych oraz trenerskich.

Jakie plany macie na ten rok?

Możemy śmiało powiedzieć, że plan na ten rok jest bardzo odważny. Chcemy umożliwić jak największej liczbie osób możliwość nauki Metodą Colina Rose, ponieważ po 15 latach i 40 000 zadowolonych kursantów, wiemy jak bardzo jest skuteczna. Dlatego prężnie poszukujemy nowych Partnerów biznesowych, którzy tak jak my, chcą pokazać, że można nauczyć się angielskiego szybko i skutecznie. Na miarę XXI wieku.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 28 450 zł
  • Opłata wstępna: Opłata wstępna za przystąpienie szkoły do systemu franczyzowego SzybkiAngielskiTM Instytutu Colina Rose wynosi łącznie 25000 PLN plus 3450 PLN VAT. Z kwoty tej Instytut przeznacza 6000 PLN brutto na sfinansowanie zarządzanej przez Instytut kampanii reklamowej nowej szkoły w Internecie w początkowym okresie działalności. Ponadto, Instytut udziela szkole 100% rabatu na prowizję od pierwszych dziesięciu sprzedanych kursów, czyli łącznie 10000 PLN, o ile zostaną one sprzedane w okresie do 4 miesięcy od otwarcia placówki dla Klientów.
  • Opłata bieżąca: Na dzień dzisiejszy nasi franczyzobiorcy nie ponoszą żadnych stałych, ryczałtowych opłat z tytułu przynależności do naszej sieci. Rozliczamy się w oparciu o liczbę sprzedanych kursów. Opłata z tytułu sprzedanego kursu obejmuje podręczniki (szkoła partnerska ponosi jedynie koszty przesyłki), loginy do platformy e-learningowej, obsługę bieżącą, a także pakiet szkoleń sprzedażowych, marketingowych oraz trenerskich.
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram